anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

📢 [Încheiat] Anunț Important: Sondaj aniversar! 🎉

DanielaH
Moderator

Salut tuturor!

Luna trecută am aniversat împreună 4 ani de Comunitate Orange.

Pentru că ne dorim să continuăm împreună călătoria frumoasă de până acum și pentru că părerea voatră contează cel mai mult, vă invităm să participați la un scurt sondaj (3-5 minute maximum) în care vă rugăm să ne împărtășiți ideile și opiniile voastre legate de activitatea din Comunitatea Orange.

Vrem să știm ce vă place (sau nu),  ce credeți că am putea îmbunătăți și cum putem face din Comunitatea Orange un loc și mai plăcut pentru interacționare, învățare și schimb de experiențe.

📅 Survey-ul va fi deschis în perioada: 6 – 20 iulie 2023 și îl puteți accesa aici.

Vă încurajăm pe toți să participați și să vă faceți vocile auzite. Vă asigurăm că vom trata cu cea mai mare seriozitate răspunsurile voastre , iar informațiile personale (dacă va fi cazul) vor fi păstrate strict confidențial.

Vă mulțumim anticipat pentru feedback.

 

DanielaH_0-1688627641822.jpeg

 

P.S. vom acorda un badge special tuturor participanților care ne vor lasa username-ul la finalul chestionarului

157 Răspunsuri 157

Ce probleme ai cu pensionari,sunt oameni și ei au construit tot ce te înconjoară.In rest salutari tuturor ,suntem pe faza

mr17
Junior entuziast

Pensionar și eu.

 

69 ani 

Da

53.....client Dialog

Si eu

 

 

 

Vio73
#StarMember

Am completat! Sper să fie în regulă!

teacher_
#StarMember

Gata! Abia imi astept badge-ul :))))

vladut12am
Cunoscător certificat

Am completat.

Îmi aștept și eu badge-ul.🙂

BlackWolf
Senior certificat

Am completat. Acum sper sa se tina cont. Ar fi super dacă am primi și niște statistici la final, sa avem și noi o idee despre comunitate 😄

DanielaH
Moderator

În măsura în care numărul de răspunsuri va fi relevant pentru un studiu cantitativ, da, sigur, vom reveni și cu cifre statistice. Vă mulțumim pentru că ați completat și pentru interes!

La noi în zona simnicului de sus Dolj nu prea merge netul.Am văzut niște băieți de la Orange ca întind cabluri pe stâlpi, sper sa meargă. 

Barzuca72

Cica pentru binele nostru, inlocuiesc cuprul cu fibra optica. Or sa'ti ofere net  Net Fix 4G pe sim. Refuza politicos Pregateste'te de reziliere. 

Cat de curand or sa agonizeze si datele mobile.

In realitate, vor re'directiona antena spre  probabil vaste terenuri goale de vanzare

 

mihai_13
Maestru

am completat si nu ma laud 😁

budescuiulian
Începător

Ok