anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

📢 [Încheiat] Anunț Important: Sondaj aniversar! 🎉

DanielaH
Moderator

Salut tuturor!

Luna trecută am aniversat împreună 4 ani de Comunitate Orange.

Pentru că ne dorim să continuăm împreună călătoria frumoasă de până acum și pentru că părerea voatră contează cel mai mult, vă invităm să participați la un scurt sondaj (3-5 minute maximum) în care vă rugăm să ne împărtășiți ideile și opiniile voastre legate de activitatea din Comunitatea Orange.

Vrem să știm ce vă place (sau nu),  ce credeți că am putea îmbunătăți și cum putem face din Comunitatea Orange un loc și mai plăcut pentru interacționare, învățare și schimb de experiențe.

📅 Survey-ul va fi deschis în perioada: 6 – 20 iulie 2023 și îl puteți accesa aici.

Vă încurajăm pe toți să participați și să vă faceți vocile auzite. Vă asigurăm că vom trata cu cea mai mare seriozitate răspunsurile voastre , iar informațiile personale (dacă va fi cazul) vor fi păstrate strict confidențial.

Vă mulțumim anticipat pentru feedback.

 

DanielaH_0-1688627641822.jpeg

 

P.S. vom acorda un badge special tuturor participanților care ne vor lasa username-ul la finalul chestionarului

157 Răspunsuri 157

ecsilla
Începător

Done 🙂 

Gv_wasi
Începător

Va salut,sunt client Orange de peste 18 ani,dar sincer sa fiu cred că la terminarea actualului contract o sa rup colaborarea,semnalul la mine in zona este slăbuț,iar problema cea mai mare este Roamingul,nu vreți să mă lăsați să îmi folosesc resursele incluse în abonament,eu de vreo 6ani plătesc abonamentul doar pentru a avea acest Nr,

Larysa
Începător

Hai sa vedem

 

user_17735074
Junior

Vă mulțumesc frumos pentru toate beneficiile oferite de firma Orange!

Geta
Începător

ok

Vlad_D
Junior entuziast

Completat! Sa va fie de folos.

Florin85_
Începător

Ok 

Dereck
Începător

Pana acum, totul e ok . Msi multe premii la Piñata 😁

Dan_12
Începător

Completat!

Viorelmihaila
Începător

Good services  quality, network, TV,safe,secure 

nicval67
Junior

Buna ziua.

Nu stiu cat voi mai ramine ca abonat sunt un pic dezamagit. Dar in orice caz voi renunta la o parte dintre servicii.

Utilitatea unui serviciu este subiectiva. Fiecare are cerinte destul de diferite fata de ceilalti (poate pe tine te intereseaza viteza si pe mine constanta, poate pe tine te inresezeaza semnalul si pe mine plata altor servicii prin factura Orange).

Va trebui sa tragi o linie si sa vezi ce te avantajeaza si ce nu si daca merita sa mai stai (si sub ce forma: abonat sau cartelist).

dani_sb2000
Începător

danielioan

Mela12
Începător

Multumita

ValentinValy
Începător

Buna ziua!Ce fel de sondaj?Referitor la ce?