anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Îmi mai pot reactualiza fotografia de profil ulterior logarii inițiale?

Ascary
Campion certificat
Profil utilizator
1 Soluţie acceptată‚

Ascary
Campion certificat
Da se poate. Click dreapta sus pe utilizator-editare profil,vi se va cere userul și parolă. Apoi alegeți fotografia din telefon sau unul din avatarurile oferite de Comunitate,click apoi pe butonul "actualizare" și gata.

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

Ascary
Campion certificat
Da se poate. Click dreapta sus pe utilizator-editare profil,vi se va cere userul și parolă. Apoi alegeți fotografia din telefon sau unul din avatarurile oferite de Comunitate,click apoi pe butonul "actualizare" și gata.

Alex_G_
Cunoscător
Oare fotografia trebuie sa aibă o anumită dimensiune? Am vrut sa incarc o poza, dar nu am reușit și așa ca am ramas tot la pozele prestabilite de ei. Ma gândesc ca dacă poza are o dimensiune prea mare nu poate fi încărcată?

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@Alex G. poza pentru avatar trebuie să fie de maxim 3 MB. Dacă depășește această dimensiune o să îți apară un mesaj. După încărcare trebuie să actualizezi profilul și să aștepți câteva secunde până când se actualizează.

Romeo_
Senior certificat
Da,se poate,dupa lungi incercari am schimbat poza de avatar cu poza mea

Miha_Z
#StarMember
Eu n-am avut probleme in selectarea pozei de profil. Inseamna ca m-am incadrat din prima in cei 3Mb permisi.

Jay
Campion certificat
Prima data cand am vrut sa setez, trageam de avatar, in speranta ca-l conving sa se aseze pe locul indicat, dar, el nu si nu.. apoi am inteles ca e suficient sa apesi pe el :). Schimbare poza simplu.. se pare ca poza mea n-are nici macar 1 mb..