anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Voucher pt accesorii Orange de la Pinata

Vlad_D
Junior entuziast
Are cineva un voucher pt accesorii de la Pinata pe care nu-l foloseste si ar vrea sa il doneze? Multumesc anticipat!
74 Răspunsuri 74

Andrei2104
Junior

Salutări, doresc să achiziționez un ps5 în următoarele zile și voiam să întreb dacă are cineva un cod de reducere cu 10% la achiziții online. Mulțumesc! 

Dacă te referi la voucher de la Pinãta, acela e valabil doar pentru accesorii. Ești sigur că PS5 este considerat eligibil la accesorii?

Salutare!

Am și eu unul din Pinata, dar e valabil doar la accesorii, deci nu îți este util la ceea ce dorești, din păcate. Dacă îl dorești, ți-l dau în privat.

Succes!

Anonim
Neaplicabil

Eu am unul de reducere 10 euro la achiziție telefon online.

Raul89
Junior entuziast

Screenshot_20240310_211325_com.orange.contultauorange_edit_10913397683229.jpg

Screenshot_20240310_211304_com.orange.contultauorange_edit_10929744656664.jpg

Anonim
Neaplicabil

Primul venit, primul servit

CRadu
Începător

Are cineva un voucher de reducere pentru magazinul online, pentru a cumpăra un mouse ?

Anonim
Neaplicabil

Îți trimit unul în privat de la pinata 10% accesorii

V-am trimis și eu pe mesaj privat, unul de 10€ pt. achiziție telefon și altul de 10% pt. achiziție accesorii.

Cu bine!

Anonim
Neaplicabil

Păcat că premiile pinata nu se pot dona userilor care au nevoie .

Aproape 2000 de puncte bune de aruncat.

ramscher
Explorator

Îmi face plăcere să fac cadou un voucher de 10€ valabil până-n 4.04.2024 pentru achiziționare telefon online. Nu prea știu cum se face asta. 

Cele bune!

Eu pot să-ți spun din experiența mea.

Primesc câte un voucher asemenea, ocazional...ce îl pot folosi doar la reînnoirea abonamentului, iar eu daca mă aflu în perioada în care nu pot face modificări îl primesc degeaba, la fel și expiră...tot degeaba 

 

Salutare!

Un gest frumos, care arată respect față de ceilalți membri ai Comunității.

Doritorii pot să îți scrie aici, și  trimiți apoi mesaj privat cu el. Eu așa procedez de fiecare dată.

Și dacă este cineva care dorește, am și eu unul la fel.

Succes!

ramscher
Explorator

1000004573.jpg

 Am completat pe banda neagră pt. că ultimele litere au fost trunchiate.

Vlad04
Începător

Salutare! Ca sa nu deschid un nou topic, mai are cineva un voucher pentru achitie telefon? Mulțumesc!