anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pinata Party - cum pot sa aflu daca sunt inscris la tragerea la sorti?

ciprian_12
Începător

Cum pot sa aflu daca sunt inscris la tragerea la sorti pentru premii? Am strans 1000 de puncte dar nu am primit vreun mesaj de confirmare ca sunt inscris pentru tragerea la sorti.

1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember

Conform regulamentului Pinata Party, orice utilizator care strânge 1000 puncte este inscris la tragere la sorți, prin alocarea unui nr de utilizator si extragerea lui, ulterioară random. Succes și o zi minunată 🙂♥️

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

Razvan
#StarMember

Conform regulamentului Pinata Party, orice utilizator care strânge 1000 puncte este inscris la tragere la sorți, prin alocarea unui nr de utilizator si extragerea lui, ulterioară random. Succes și o zi minunată 🙂♥️

Vio73
#StarMember

Salutare!

Ești înscris automat, dacă ai strâns minim 1000 de puncte. Problema este că sunt foarte mulți și șanșele scad, dar nu se știe niciodată. 

Succes!

Pololică
#StarMember

Înscrierea este automata dacă respecți condițiile. Prima condiție este sa faci 1000 puncte, apoi sa respecți restul condițiilor (parca abonament de minim 7E. La cartela cred ca e necesara o opțiune de 5E activa, dar nu bag mana în foc. Fiind abonat, și abonamentul meu fiind de 6E (deci sub cel de 7E), nu m-a interesat ce condiții mai sunt necesare din moment ce nu ma încadrez la o condiție (care este cumulativă).

Jay
Campion certificat

Salut!

Asa cum a menționat Razvan, condiția este sa fi adunat 1000 puncte, pentru a fi înscris în tragerea la sorți.. nu se trimit mesaje de confirmare ca esti înscris..

Condițiile legate de tipul abonamentului sunt necesare doar pentru premiile revendicate, nu pentru tragerea la sorti.. eu asta am înțeles din capturile atașate.. 

 

 

Magda__
Junior entuziast

Câștigătorii din aceasta luna la Pinata unde se pot vedea?

Multumesc