anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Concurs ghiceste scorul

dragonuroshu
Explorator
As vrea sa stiu daca concursul ghiceste scorul este activ sau nu. Am inteles dintr-o discutie privata pe facebook ca nu s-ar desfasura acum nici un concurs ghiceste scorul, ca ultima editie a fost canpionatul trecut, dar totusi vad ca pe https://www.orange.ro/info/ghiceste-scorul etapele, meciurile, zilele si orele de disputare, scorurile sunt actuale nu din campionatul trecut
1 Soluţie acceptată‚

Salut, Editia a 10-a s-a terminat insa nu s-a lansat o editie noua. Din pacate nu stim cand daca si cand vom lansa curand o noua editie din acest joc. Cand vor aparea noi informatii cu privire la acest aspect, vor fi cu siguranta afisate pe site-ul Orange.

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

Salut, Editia a 10-a s-a terminat insa nu s-a lansat o editie noua. Din pacate nu stim cand daca si cand vom lansa curand o noua editie din acest joc. Cand vor aparea noi informatii cu privire la acest aspect, vor fi cu siguranta afisate pe site-ul Orange.

Firefly
Cunoscător
Bună! Nu ma pricep eu la fotbal dar am incercat sa particip si cred ca merge. Trebuie sa iti alegi un nume, adaugi numarul de telefon si apoi iti apar meciurile. In casute trebuie sa pui un scor si apoi apesi salveaza in josul listei. Vad ca poti strange puncte in fuctie de meciurile ghicite. Am observat ca au si varianta de a compara echipele. Incearca, nu ai nimic de pierdut, daca apar meciurile curente cred ca este un concurs valabil.

dragonuroshu
Explorator
@Firefly am vazut si eu ca poti strange puncte si ca totul functioneaza, dar oficial orange spune ca nu se desfasoara nici un concurs

DanielaH
Moderator
@dragonuroshu, într-adevăr, perioada campaniei, cea cu premii, a expirat în august 2020, dar asta nu înseamnă că nu vă puteți juca și întrece în continuare :) Have fun!

FLo1
#StarMember
@dragonuroshu: Testarea în continuare a aplicației (jocului) este ca plibatul cu bicicleta de fitness: oricât ai pedala îți dai seama că nu se mișcă nimic în jurul tău. Doar efortul, timpul si caloriile care au fost ale tale.... sunt pierdute.