anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Tombolă PrePay "Bucuria e mai mare cu cât premiul e mai tare"

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut!

Astăzi s-a lansat o nouă campanie PrePay cu super premii! Cei care aveți PrePay, dacă reîncărcați cu opțiune sau credit de minimum 5 euro în perioada campaniei, primiți 50 GB și sunteți înscriși automat la tombolă. 

Premiul cel mare este un BMW i3 🙂

Aici aveți mai multe detalii. Succes!

28 Răspunsuri 28

Vio73
#StarMember
Succes tuturor participanților! Nu am prepay, deci nu mă număr printre ei.

dianad
Junior
M-am înscris deja! Mulțumim!

FaraUnID
Campion certificat
Mi-am reincarcat si eu SIM-ul prepay (pe care am activata optiunea internet prepay de 6 euro) si, pe langa bonusul de 50 GB, am mai primit un bonus de 100 GB.

Ascary
Campion certificat
Pare-mi-se ca cei 100 GB se pot consuma chiar si in 3 luni,iar daca e asa oare de unde incepe sa se scada traficul,din cei 50 GB sau din cei 100?

teacher_
#StarMember
Se pot consuma in 3 luni, daca ai o opțiune de minim 5 Euro activa. Practic nu poți să nu reîncarci, că ramai fara resurse. Am și eu "o tonă" de net, și nu am ce face cu el. 🙂

Razvan
#StarMember
L-am înscris pe tata, poate are noroc si șansă de vreo mașină, acum la pensie 😄

Dan_Mandru
Junior
Buna ziua. La sectiunea "Cum aflu daca am castigat" - linkul aferent listei castigatorilor e inactiv. CUm putem afla / vizualiza lista castigatorilor?

Jay
Campion certificat
Inca nu s-a terminat concursul.. maine este ultima zi.. nu ai ce sa vezi momentan..

Dan_Mandru
Junior
Multumesc de lamuriri.

John_3
Începător
Exista vreo lista a castigatorilor prezentata pe alta platforma in afara site-ului orange.ro?

teacher_
#StarMember
Lista câștigătorilor probabil va fi afișată după înmânarea premiilor.

DanielaH
Moderator
@John, lista câștigătorilor va fi afișată pe site-ul Orange după înmânarea premiilor. Vă vom ține și aici la curent.

John_3
Începător
Hmmm...s-a mai intamplat ceva cu acest concurs, sau s-a evaporat miraculos precum si lista castigatorilor care trebuia afisata pe site-ul oficial???

DanielaH
Moderator
@John, la primele 3 categorii au fost afișați câștigătorii aici https://www.orange.ro/prepay/premii-reincarcare/?utm_source=postare&utm_medium=comunitate&utm_campaign=tombola_prepay_feb La ultima categorie, cea cu mașina electrică BMW i3, premiul este în curs de acordare și validare. Urmărește site-ul nostru și mult succes!