anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Super premii cu My Orange

DanielaH
Moderator

Salut tuturor!

În perioada 7 august - 7 noiembrie utilizatorii aplicației My Orange (Orange și Orange Romania Communications) pot câștiga prin tragere la sorți super premii constând în telefoane Samsung Galaxy Z Fold4 și Apple iPhone 14 Plus.

Acțiunile pe care clienții trebuie să le faca pentru a intra în tragerea la sorți sunt urmatoarele:

Pentru utilizatorii Orange Romania:

  • să plătească factura personală și/ sau a unui prieten
  • să reîncarce o cartelă PrePay

Pentru utilizatorii Orange Romania Communications: să platească factura personală și/ sau a unui prieten

Clienții vor intra o singura dată în tragerea la sorți pentru plata facturii sau reîncarcare PrePay, chiar dacă au facut mai multe plăți sau reîncărcări.

DanielaH_0-1692179645881.png

 

Mai multe detalii despre campanie găsiți aici.

Mult succes tuturor! 🍀

89 Răspunsuri 89

.....cu mențiunea că orice concurs are nevoie de măcar 2-3 zile lucrătoare pentru confirmarea norocoșilor, înainte de a fi nominalizați. Altfel, degeaba e norocos. Deci pe începutul săptămânii va apărea și lista de octombrie2023. 

DanielaH
Moderator

Salut tuturor!

Au fost afișați câștigătorii pentru tragerea la sorți din 18 septembrie. Îi găsiți la finalul regulamentului aici.

Bună ziua!

Vă rog frumos să afișați, când va fi posibil, și rezultatele tragerii din luna octombrie!

Mulțumesc mult! Cele bune!

RaduS
Junior

Și dacă facturile îmi sunt plătite de către bancă cu facilitatea numită DIRECT DEBIT mă mai calific pentru concursul vostru cu premii în telefoane? 

Radu 

Salutare!

Din păcate, dacă nu plătești din My Orange, nu prea te încadrezi. Eu așa înțeleg din ceea ce atașez mai jos:

,,La campania „Super premii cu My Orange” pot participa persoanele fizice utilizatori de abonament Orange (abonament având ca titular o persoană fizică sau un antreprenor) sau de cartelă Orange PrePay și care accesează aplicația My Orange, versiunea pentru iOS sau Android.

Ce trebuie să faci pentru a câștiga un telefon?

  • să deții un telefon compatibil și să poți accesa internetul prin intermediul unui abonament/opțiune cu acces la internet sau prin Wi-Fi
  • să ai instalată aplicația My Orange pe telefon (versiune pentru iOS / Android) și să te autentifici cu contul existent sau să îți creezi un cont în aplicația My Orange
  • să accesezi aplicația My Orange, exclusiv de pe telefon
  • în perioada desfășurării campaniei să realizezi cu succes minimum una dintre acțiunile eligibile
  • să platești factura Orange, factura unui prieten sau să faci o reîncărcare PrepPay pentru înscrierea în tragerea la sorți pentru următoarele premii:
    • 30 x Samsung Galaxy Z Fold4 5G
    • 15 x Apple iPhone 14 Plus 128 GB"

       

    • CONDIŢII DE PARTICIPARE
      4.1. La prezenta Campanie poate participa orice persoană fizică, cetățean român cu domiciliul sau
      reședința fiscală în România, având capacitate deplină de exerciţiu, cu vârsta de peste 18 ani şi
      care îndeplineşte cumulativ următoarele condiţii:
      • este titulară a unui contract de abonament Orange sau este desemnată utilizator în cadrul
      contractului de abonament având titular o persoană fizică sau juridică, sau este posesor de
      cartelă SIM Orange PrePay
      • deține un telefon compatibil și poate accesa internetul prin intermediul unui
      abonament/opțiune cu acces la internet sau prin Wi-Fi
      • are instalată aplicația My Orange pe telefon (versiune pentru iOS / Android), se autentifică
      cu contul existent sau își crează un cont în aplicația My Orange
      • are cont și este autentificat în aplicația My Orange
      • plătește factura de servicii sau factura de servicii a unui prieten, de minimum 10 lei, din
      aplicația My Orange, fiind in prealabil autentificat in aplicatie
      • reîncarcă o cartelă PrePay din aplicația My Orange, cu minimum 5 Eur, fiind in prealabil
      autentificat in aplicatie
      • este de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal în conformitate cu prevederile
      prezentului Regulament.
    • Detalii aici, mai jos în pagină, la ,,Întrebări frecvente", unde este și Regulamentul:

      https://www.orange.ro/aplicatii/myorange/castigacumyorange/

      Poți consulta aici termenii și condițiile campaniei “Super premii cu My Orange”. Perioada de desfășurare a campani...

      Baftă!

       

       

       

       

       

       

    •  

Salutare! Doar plățile de minim 10 lei, efectuate exclusiv prin My Orange intră la tragerea la sorți, restul nu au cum să fie contorizate. 

Mulțumesc! 

RaduS
Junior

Între timp am aflat de la o persoană care lucrează în sistem că de fapt nu există niciun premiu și niciun concurs... 😁 

Total fake 🤥

Mult succes! 🥴

Și "persoana din sistem" de unde are informația? Nu de alta, dar acuzația este destul de gravă, chiar și aruncată la plesneală.

Ca notă de subsol: la concursurile la care am participat (cel puțin cele din comunitate), premiile au fost foarte reale (chiar am două premii câștigate). 

Doar două premii? 🤔

Ce noroc pe capul tău! 😀

 

Nu mă crezi, treaba ta. Baftă în continuare!

Da' sper că nu te aștepți să te cred... 😁

@RaduS: Poveștile neargumentate, fără surse concrete, sunt simple păreri frustrate și fără valoare. Numai bine. 

Altă frustrată! 😁 

Și tu ai mai câștigat premii ca și #polonica?  😀

Cum vrei să argumentez?

Doar nu ai pretenția să dau numele și eventual CNP-ul persoanei de care vorbesc... 🥴 

Nu mă crezi, treaba ta. 

Participă în continuare...

Baftă! 😉

Vorbești într-o manieră de neapreciat! Nu știu de ce te-ai înscris în această comunitate! Cele bune!

Nu-mi doresc să fiu apreciat; doar corect și obiectiv. 

Da' bună observație, motiv pentru care am să și părăsesc această "comunitate"...