anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Super premii cu My Orange

DanielaH
Moderator

Salut tuturor!

În perioada 7 august - 7 noiembrie utilizatorii aplicației My Orange (Orange și Orange Romania Communications) pot câștiga prin tragere la sorți super premii constând în telefoane Samsung Galaxy Z Fold4 și Apple iPhone 14 Plus.

Acțiunile pe care clienții trebuie să le faca pentru a intra în tragerea la sorți sunt urmatoarele:

Pentru utilizatorii Orange Romania:

  • să plătească factura personală și/ sau a unui prieten
  • să reîncarce o cartelă PrePay

Pentru utilizatorii Orange Romania Communications: să platească factura personală și/ sau a unui prieten

Clienții vor intra o singura dată în tragerea la sorți pentru plata facturii sau reîncarcare PrePay, chiar dacă au facut mai multe plăți sau reîncărcări.

DanielaH_0-1692179645881.png

 

Mai multe detalii despre campanie găsiți aici.

Mult succes tuturor! 🍀

89 Răspunsuri 89

Vio73
#StarMember

Foarte tare! Mulțumim foarte mult!

Vlad_D
Junior entuziast

Superrr!

Razvan
#StarMember

Succes tuturor utilizatorilor ORO/OROC. 🙂😍🤗

Iertați-mi nepriceperea! Ce înseamnă „ORO/OROC"?

Orange Romania si Orange Romania Communications 😀

ramscher
Explorator

Bună seara!

Sunt din București. Pentru concursul "Super premii cu My Orange" din perioada 7.08 - 7.11, se specifică faptul că pentru participare trebuie să plătești o factură prin aplicația "My Orange".

Intrebare: poate fi validată participarea prin plata facturii Online prin contul personal, fără instalarea aplicației "My Orange"? Eu plătesc mereu facturile prin cont, fără a instala aplicația "My Orange".

Mulțumesc frumos!

Salut, @ramscher!

Pentru a fi eligibil, plata trebuie facuta din aplicatia My Orange, ceea ce inseamna ca trebuie sa ai descarcata aplicatia si sa faci plata de acolo.

P.S. am editat noi postarea si am sters datele personale; acestea nu trebuie sa fie publice in Comunitate

Mulțumesc mult pentru tot!

O zi bună! Multă baftă!

AlyIce
Începător

Am impresia ca aceste campanii si concursuri Orange sunt fictive. Un exemplu ar fi discrepanta premiilor din promotia Orange unde premiile nu mai erau in stoc in momentul in care incepea campania. Nu sunt listati niciodata castigatorii la niciun concurs. Nu exista vizibilitate si transparenta. 

Nu am mai participat niciodată la niciun concurs, deci nu pot să comentez. Totuși, nu-mi vine să cred că Orange ar  „organiza" concursuri fictive. Am citit regulamentul care mi s-a părut deosebit de laborios, de documentat. Faptul că nu mai apar respectivele tipuri de telefoane în stoc, nu este relevant: oricând le pot comanda, sau le-au pus deoparte, tocmai pentru concurs.

Cu bine! 

Eu sincer, tind sa fiu de acord cu voi, concurusl cu Pinata cu premii fizice, a fost umpic mai ciudatel, nu au fost afisati castigatori, aplicatie nu functiona, insa sincer mai tare ma bucur de premiile din app cu minute, net, Orange TV GO PREMIUM .. eu as alege doar Orange TV GO PREMIUM... FOlosesc destul de des Orange TV GO. 

Ionel1974
Începător

Salut, Ionel! Bun venit în Comunitate!

Câștigătorii vor fi afișați în curând, după încheierea procesului de validare și confirmare.

Vom anunța și noi aici, în Comunitate, când lista va fi publicată. Stay tuned!

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Ai lista castigatorilor de la extragerea din 18 Septembrie la finalul paginii de T&C aici.

Client Orange