anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Se suplimenteza stocul la Pinata pentru premiile cu livrare?

Radu_Filoș
Junior entuziast
Buna ziua.
Stocul premiile cu livrare din Pinata este epuizat. Se mai suplimenteaza?
Multumesc
16 Răspunsuri 16

delfinas
#StarMember
Bun venit in Comunitate, Radu!!! Pinata Party - ediția I s-a terminat, deci și premiile. Azi a început ediția a doua, care va ține până pe 7 decembrie. De data asta, sunt și premii in obiecte. LE Fiind prima zi, stocul va fi actualizat, mai e timp până în decembrie. Ai deja minim 125 de puncte?

Cristina_P_
Începător
Azi a început noua campanie și deja e epuizat stocul sa fim serioși.. cam bate la ochi

FLo1
#StarMember
Când o opțiune ieftină e cotată dublu comparativ cu un troller..... fake-ul e clar. De aici până la "stoc epuizat" e doar la o geană distanță. E chiar greu de înțeles? Despre restul obiectelor epuizate să nu povestim inutil.

Neaplicabil
Uitați-vă în regulament ca să vedeți numărul de premii și perioadele în care sunt distribuite. O să fie crimă și pedeapsă... câștigă sigur Orange :) Vise plăcute!

svetalex
Senior certificat

Urmărește perioadele în care vor fi disponibilie, conform regulamentului: https://www.orange.ro/aplicatii/regulament-campanie-pinata-party/ 4.5.2. Premii fizice cu livrare către Participant, disponibile în limita stocului de premii săptămânal, alocate în ordinea cronologică a înregistrării de către Participanți a cererilor de revendicare premii din subsecțiunea Premii.

Primele 10:

 

1. Samsung Galaxy S21 Plus 5G, 5 premii fiecare premiu în valoare de 1068,6 EUR (TVA inclus)

- săptămâna 1: 21 sep- 28 sep: 3 premii

- săptămâna 9: 16 nov - 23 nov: 2 premii

Pentru revendicare sunt necesare 1900 puncte.

 

2. Trotineta electrică KUGOO S1 PLUS, 5 premii, fiecare premiu în valoare de 353,4 EUR (TVA inclus)

- săptămâna 4: 12 oct- 19 oct: 2 premii

- săptămâna 5:19 oct - 26 oct: 3 premii

Pentru revendicare sunt necesare 700 puncte.

 

3. Televizor Smart LED 4K Samsung, 5 premii, fiecare premiu în valoare de 567,6 EUR (TVA inclus)

- săptămâna 2: 28 sep- 5 oct: 2 premii

- săptămâna 6: 26 oct - 2 nov: 1 premiu

- săptămâna 10: 23 nov - 30 nov: 2 premii

Pentru revendicare sunt necesare 1200 puncte.

 

4. Consola Sony PlayStation® 4, 5 premii, fiecare premiu în valoare de 474,9 EUR (TVA inclus)

- săptămâna 1: 21 sep- 28 sep: 3 premii

- săptămâna 8: 9 nov - 16 nov: 2 premii

Pentru revendicare sunt necesare 900 puncte.

 

5. Purificator de aer Samsung AX60R5080WD/EU, 5 premii fiecare premiu în valoare de 395,1 EUR (TVA inclus)

- săptămâna 3: 5 oct -12 oct: 3 premii

- săptămâna 7: 2 nov - 9 nov: 2 premii

Pentru revendicare sunt necesare 800 puncte.

 

6. Aspirator robot XIAOMI DREAME D9, 5 premii fiecare premiu în valoare de 332 EUR (TVA inclus)

- săptămâna 1: 21 sep- 28 sep: 3 premii

- săptămâna 7: 2 nov - 9 nov: 2 premii

Pentru revendicare sunt necesare 700 puncte.

 

7. Soundbar Samsung 5.1 360W, 10 premii fiecare premiu în valoare de 342,7 EUR (TVA inclus)

- săptămâna 1: 21 sep- 28 sep: 3 premii

- săptămâna 8: 9 nov - 16 nov: 5 premii

- săptămâna 11: 30 nov -7 dec: 2 premii

Pentru revendicare sunt necesare 700 puncte.

 

8. HDD extern Seagate 2TB, 10 premii fiecare premiu în valoare de 91,2 EUR (TVA inclus)

- săptămâna 5:19 oct - 26 oct: 5 premii

- săptămâna 9: 16 nov - 23 nov: 5 premii

Pentru revendicare sunt necesare 200 puncte.

 

9. Cameră video sport GoPro Hero8, 5 premii fiecare premiu în valoare de 401,0 EUR (TVA inclus)

- săptămâna 4: 12 oct- 19 oct: 2 premii

- săptămâna 7: 2 nov - 9 nov: 3 premii

Pentru revendicare sunt necesare 800 puncte.

 

10. Smartwatch Samsung Galaxy Active 2, 5 premii, fiecare premiu în valoare de 338,0 EUR (TVA inclus)

- săptămâna 5:19 oct - 26 oct: 3 premii

- săptămâna 10: 23 nov - 30 nov: 2 premii

Pentru revendicare sunt necesare 700 puncte.

 

Black21Jack
Începător
Nu știau cum să își rezolve graficele in rapoarte in ceea ce privea aplicația lor de 2 lei și și-au spus ca un cost așa de mic precum deziluzionarea clienților cu false premii si o campanie mincinoasa se merita ✔️ Stați liniștiți ca și regulamentul acela este apă de ploaie… targetul contează

alex_stoica83
Începător
Astăzi la orele 14:00:00 apar noi produse gen controler ps, hdd 2tb...ideea e că aceste premii că și restul au apărut deja instant cu stoc epuizat....

FLo1
#StarMember
@alex: Când împarți 30 de premii la .... milioane de click-ăitori.... care ai vrea să fie rezultatul? Dacă nu te numești SpeedyGonzales.... degeaba frustrarea de după.

Radu_Filoș
Junior entuziast
Eu am foat acolo in secunda 0, am prins stoc, am apasat Vreau premiul si in sec 1, a inceput sa se incarce, dupa 30 sec a aparut mesajul de eroare si stoc 0. Ceva nu e in regula in concursul asta! O frauda este undeva... PS:ofer puncte, am peste 2000 si de 4 sapt ma uit la ele... BlackFriday e minciuna pe langa concursul Orange

robi1998
Explorator
Exact, am incercat si eu sa revendic si ieri, si acum 2 sapt un premiu, am incercat sa rezolv pe cale amiabila cu Orange iar eu mi-au oferit in bataie de joc un voucher de 20 euro..asa ceva nu e in regula, am depus plangere la OPC pentru ca nu e ok ce se intampla. Nu am pretentii de la premium, ci vreau doar un voucher in contravaloare a premiului respectiv.

ady_7
Junior entuziast
Salut..Crezi ca nu si-au luat toate masurile??...Eu sunt convins ca nu vei rezolva nimic,dar îți doresc succes..!Clarca și pt mine este ceva...aiurea..dar îmi scăpa ce anume...O zi plăcută!

Dells
Începător
Eu am altă întrebare: de câte sesizări la OPC este nevoie? Este prima data când ma gândesc serios sa îmi schimb operatorul de telefonie mobilă și sunt client Orange de 20 de ani. Au mai avut în trecut tot felul de siretlicuri, dar deja au devenit șacali. Orange, vă rog să ne răspundeți, nu despre premii, despre OPC

robi1998
Explorator
Nu cred ca ii interesează...și eu am depus sesizare la OPC, dar nu prea cred ca ii interesează fiind ,,rețeaua nr 1" OK,nu contest, semnalul este de nota 10, serviciul relatii cu clienții e chiar ok în cele mai multe dintre cazuri,în rest e jale...măcar la Vodafone era cu cartonase, aici e hoție pe față

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut tuturor. Am primit noutăți de la colegi despre campanie și le postăm pe top 5 cele mai vizualizate topic-uri pe tema Pinata Party pentru a ajunge la cât mai mulți dintre voi.

Colegii ne-au comunicat că de mâine, 9 noiembrie se vor face două modificări: va fi actualizat numarul de puncte al premiilor fizice ce pot fi revendicate și stocul de premii fizice se va reînnoi săptămânal, în fiecare zi de marți, în intervalul 10:00 - 18:00. Noul regulament este disponibil aici. 

Mulțumim tuturor pentru feedback și pentru semnalarea situațiilor întâlnite în Pinata Party, toate acestea ajută în oferirea unei experiențe îmbunătățite în aplicație.