anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Promotie/ voucher 75 euro + Galaxy Buds 2

Klein_alecsande
Începător
Buna ziua,
Am o nelamurire si sper sa ma puteti ajuta.
Acum 2 zile am comandat de pe magazinul online un Samsung S21 FE. Pe homepage-ul Orange era o reclama la o oferta: un voucher care introdus in cosul de cumparaturi ce contine un S21 FE, ofera un discount de 75 de euro si gratis o pereche de casti Samsung Galaxy Buds 2.
Problema mea este faptul ca nu le vad mentionate in comanda, nici in factura, si nici cei de la asistenta nu au stiut ce sa imi zica, daca le voi primi sau nu.
A mai folosit cineva acest voucher?
Multumesc.
1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember
Klein.alecsander, bun venit in Comunitate!!! Dacă apeși pe "i"-ul din dreptul ofertei scrie "Ofertă valabilă în limita stocului disponibil, în perioada 05.01–31.01.2022". Se prea poate ca stocul de căști sa se fi terminat...

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

delfinas
#StarMember
Klein.alecsander, bun venit in Comunitate!!! Dacă apeși pe "i"-ul din dreptul ofertei scrie "Ofertă valabilă în limita stocului disponibil, în perioada 05.01–31.01.2022". Se prea poate ca stocul de căști sa se fi terminat...

Viocat
Senior certificat
Daca nu apar in factura inseamna ca nu le primesti. Daca le primeai erau mentionate cu un pret si apoi sub discount aceeasi suma cu minus