anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Pinata Party Campania III - 10 telefoane OPPO Reno6 5G acordate prin tragere la sorți

Neaplicabil
Breaking News
Iată că sugestiile legate de Pinata Party v-au fost ascultate într-un fel sau altul parțial: toți cei care s-au străduit să spargă pinatele vor participa la o extragere în urma căreia vor fi acordate 10 premii constând în telefoane mobile OPPO Reno6 5G.
Și am informații pe surse că la următoarea ediție Pinata Party premiile se vor acorda numai prin tragere la sorți.
56 Răspunsuri 56

delfinas
#StarMember
Asta da o veste buna!!!

Neaplicabil
@delfinas merci de like/inimioară

delfinas
#StarMember
Cu plăcere! Așa o veste merită! 🙂

Neaplicabil
@delfinas a venit notificarea în aplicația My Orange... poate la unii ajunge mai târziu.

Razvan
#StarMember
Acu am văzut și eu, să fie primit. Fiecare dintre noi are șansa lui.

Vio73
#StarMember
Doamne ajută! Să fie cu noroc! Mulțumim de info.

Neaplicabil
@Razvan @Vio72 multă baftă... eu n-am șanse... n-am mâncat ce trebuie cât am fost mic 🙂

Vio73
#StarMember
Fiecare dintre noi are o șansă.

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Mult succes tuturor! 🙂
Client Orange

Miha_Z
#StarMember
Am văzut și eu aseară notificarea, dar mă gândeam să nu fie vorba de premiile care vor fi date pentru noua campanie cu reincarcari. Dacă într-adevăr este pentru Pinata, este o veste buna. Așa ar fi trebuit făcut de la început. Succes tuturor, dar m-aș bucura să fie printre câștigători și clienți care n-au "prins" nimic la acest concurs, ca urmare a felului în care a decurs...

Neaplicabil
Dacă am ghinionul să câștig îl fac cadou unei rezerve... se aude și la moderatori?! Doar mă anunțați că am câștigat și apoi apelați prima rezervă...

RafaHelper
#StarMember
Fiecare dintre noi are o șansa inclusiv cei care au revendicat deja premii in mod corect sau mai puțin corect. Aici iar vad o problema, de ce nu au făcut pentru ultima zi o opțiune de înscriere la tombola care sa coste 10 puncte? Era mai simplu așa, iar cei care au revendicat premii cu livrare sa nu mai participe la tragere.

Neaplicabil
Mulțumesc celor 4 inimoși și vă aștept și pe ceilalți să apreciați cum se cuvine postarea 🙂

Vio73
#StarMember
Sincer, eu nu am prins nimic până acum, în afară de extraoptiuni cu net nelimitat, dar n-am făcut o tragedie din asta.