anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Orange PrePay - Am nevoie de net ca de aer

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
c4ee4559aa2835cd_prepay_50.jpg

Salut tuturor!

 

Astăzi am lansat o nouă campanie PrePay: "Am nevoie de net ca de aer". Aici puteți citi mai multe informații.

 

Cred că este o super campanie, voi ce părere aveți?

131 Răspunsuri 131

FLo1
#StarMember
E doar o simpla opinie, abordata la fel de simplu:mai ales in concediu fiind, de ce ai avea "nevoie de net ca de aer"? Sau mai exact, cativa GB vs. sute de GB, sau chiar nelimitat. Doar asa poti afla daca esti in concediu pt a sta pe telefon sau a uita de el.

Vio73
#StarMember
E, mai ai uneori nevoie, fără discuții. Mai ales dacă așa te-ai învățat!

Tina
Cunoscător certificat
Este adevărat ca in concediu nu stai, neaparat, pe telefon. Dar sunt destui impatimiti care filmează sau fotografiază și transmit către familie și prieteni. Sunt o grămada de festivaluri de muzica unde tinerii vor avea nevoie de net ca de aer. Sau atunci când pleci cu cortul, este amuzant sa vezi un film (de comedie sau de groaza) împreuna cu prietenii, sa asculti muzica etc. Eu nu sunt o mare consumatoare de net dar sunt destui impatimiti. Ei vor aprecia și vor profita de aceasta oferta la maximum. Ieri, am venit la mare cu trenul. Erau destui care vizionau filme. In fata mea a stat un cuplu, care tot drumul asta a făcut. Aveau o tableta cu doua casti și se uitau la filme. E alegerea fiecăruia dacă renunța sau nu la net in vacanța.

Vio73
#StarMember
Nu stai, dar când tragi la hotel, parcă ai vrea să mai vezi ceva programe tv online. Mi s-a întâmplat că hotelul să aibă lipsă programe tv documentare. Și atunci intru în Orange tv go și mă uit ( pe laptop). Sigur, dacă ai wifi decent, nu mai ai nevoie de netul tău, dar altfel, cam ai nevoie de mult net.

Daniel_dima
Începător
Merge foarte bine

Laurette
Junior
Desi scrie clar ca e nelimitat internetul, care ar fi limita de GB?

Vio73
#StarMember
Nu există limită. Ideea este să nu dai net la tot cartierul...

Vasy95
Junior
Frumoasă oferta pentru cei cu PrePay

Vio73
#StarMember
Poate vin oferte frumoase și pentru abonați. Cine știe?

Arsaluis
Junior entuziast
Iar imi vine sa trec la PrePay. Sm si eu ceva bonusuri pentru vechimea in retea (13 ani si 2 luni), dar oferte noi sunt mult mai "ofertante"

Ciucuras
Cunoscător certificat
@Arsaluis, ai posibilitatea sa soliciti modificarea abonamentului care sa includa mai mult net, oricum pentru vechimea in retea beneficiezi de net gratuit lunar, o alta posibilitate de a beneficia si de mai mult net este sa incarci o cartela pre pay si primesti 30gb.

Ascary
Campion certificat
30GB pe mobil lunar sunt arhisuficienti,zic 🙂

Morado60
Junior
E o opțiune bună.

Vio73
#StarMember
Eu aș zice că 50, dar dacă ai nelimitat, chiar nu te superi!

Messi
Începător
Și eu am nevoie de net ca de aer. Dacă nu am date mobile pe telefon, parcă stau în butoiul cu apă!!!