anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Noua editie concurs Pinata Party Campania III !

cmadeleinel
Explorator
Observ ca de la ora 14 a inceput noua editie a concursului Pinata. Sunt curioasa daca exista vreun algoritm care selecteaza dintre membrii care nu au reusit sa revendice vreun premiu in celelalte editii. 😄 Totusi nu vad scopul acumularii punctelor, daca la final se extrage aleator dintre participanti, dar necunoscute sunt caile concursului ^_^
Sa avem bafta!
1 Soluţie acceptată‚

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

@tenebree mulțumim pentru postare.

De astăzi, 7 decembrie, ora 14:00 a început noua campanie "Distracție în aplicație. Cu Pinata Party din My Orange câștigi premii cool".

 

Pentru că foarte mulți dintre voi ați propus tragere la sorți, colegii au venit cu modificări mecanismului. Astfel în aplicație aveți premiile Orange pe care le puteți revendica în funcție de punctele acumulate (20 GB, 100 minute internaționale, Net nelimitat, etc.) și adițional o tragere la sorți în data de 3 februarie 2022.

 

Dacă acumulați minim 1000 puncte alocate ca urmare a acțiunilor realizate în Pinata Party vă înscrieți în tragerea la sorți pentru următoarele premii:

  • 10 televizoare Samsung QLED 163 cm
  • 10 telefoane OPPO Reno6 Pro 5G Arctic Blue 256GB DS
  • 10 aspiratoare Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Cleaner

 

Aici regăsiți regulamentul: https://www.orange.ro/aplicatii/regulament-campanie-pinata-party/

 

Mult succes!

 

Câștigătorii sunt afișați aicihttps://www.orange.ro/aplicatii/regulament-campanie-pinat...

Vizualizare soluţie în postul original

47 Răspunsuri 47

Haptic
Explorator entuziast
Azi am studiat un pic mai mult OPPO Reno6 Pro 5G Arctic Blue 256GB DS si este chiar un premiu pentru care se merita sa acumulezi 1000 puncte.

cmadeleinel
Explorator
Merita, dar putem?

predescul
Începător
O idee foarte buna acest nou concurs! Ne tine in priza si ofera tuturor o sansa la concurs.

linabubu
Junior entuziast
Pacat ca nu se poate activa si de pe calculator si numai din apicatie pe telefon.

robi1998
Explorator
@predescul cred ca glumesti :)) E clar ca o sa se dea tot intre ei premiile asa ca nu va faceti prea multe sperante.

Cocodrillo
Junior entuziast
Noul regulament este necesar să-l aprob! Eu am procedat în acest mod: am dezinstalat My Orange și apoi am reinstalat-o, am urmarit regulamentul și în sfârșit a apărut butonul cu sunt de acord! Mulțumesc frumos Mădălinei consultant Call Center pentru soluție! Baftă tuturor și sărbători fericite!

blackgothic90
Junior
Mi-ar fi placut sa fi vazut mesajul mai devreme, am pierdut 1000+ puncte

Dersky
Junior entuziast
Mult succes la noua ediție.

Cocodrillo
Junior entuziast
Tenebre vezi si soluția obținută de catre mine de la Mădălina consultant Orange din Call Center! Am potat-o pe larg în rapunsul de mai sus!

Dany_87
Junior entuziast
Avantaje și dezavantaje ...

Claudia11
Junior entuziast
Succes tuturor!

mirceavleoanga
Junior entuziast
Succes tuturor! La mulți ani

Alexa86
Începător
N-am reusit sa castig ceva la Pinata Party. Dar nu renunt! Continuam

Claudia11
Junior entuziast
Mulțumim pentru concurs!

blue65
Junior entuziast
Buna ziua si un An Nou plin cu sanatate si bucurii! Imi scapa informatia...la acumularea celor 1000 de puncte se face inscriere automata ( pentru extrageri) sau este o rubrica nedescoperita de mine, ce trebuie accesata? Multumesc