anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Noua editie concurs Pinata Party Campania III !

cmadeleinel
Explorator
Observ ca de la ora 14 a inceput noua editie a concursului Pinata. Sunt curioasa daca exista vreun algoritm care selecteaza dintre membrii care nu au reusit sa revendice vreun premiu in celelalte editii. 😄 Totusi nu vad scopul acumularii punctelor, daca la final se extrage aleator dintre participanti, dar necunoscute sunt caile concursului ^_^
Sa avem bafta!
1 Soluţie acceptată‚

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

@tenebree mulțumim pentru postare.

De astăzi, 7 decembrie, ora 14:00 a început noua campanie "Distracție în aplicație. Cu Pinata Party din My Orange câștigi premii cool".

 

Pentru că foarte mulți dintre voi ați propus tragere la sorți, colegii au venit cu modificări mecanismului. Astfel în aplicație aveți premiile Orange pe care le puteți revendica în funcție de punctele acumulate (20 GB, 100 minute internaționale, Net nelimitat, etc.) și adițional o tragere la sorți în data de 3 februarie 2022.

 

Dacă acumulați minim 1000 puncte alocate ca urmare a acțiunilor realizate în Pinata Party vă înscrieți în tragerea la sorți pentru următoarele premii:

  • 10 televizoare Samsung QLED 163 cm
  • 10 telefoane OPPO Reno6 Pro 5G Arctic Blue 256GB DS
  • 10 aspiratoare Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Cleaner

 

Aici regăsiți regulamentul: https://www.orange.ro/aplicatii/regulament-campanie-pinata-party/

 

Mult succes!

 

Câștigătorii sunt afișați aicihttps://www.orange.ro/aplicatii/regulament-campanie-pinat...

Vizualizare soluţie în postul original

47 Răspunsuri 47

cmadeleinel
Explorator
domnule @Zop, ati pus punctul pe i 🙂

Ervin2801
Junior entuziast
Baftă tuturor

Victor
Începător
Succes tuturor

Gabriel69
Junior entuziast
Eu sper sa fie pe bune,daca NU,macar jjumatate la oamenii obisnuiti si jumatate la rude!!!! Ha ha ha

Giany74
Junior
mai bine prin tragere la sorti

Leutzu_andrei
Junior
Mult noroc tuturor!

Raspandel
Începător
Apare undeva și lista câștigătorilor? 🙂

Raspandel
Începător
@zop...interesanta opinie... Toată lumea vrea sa câștige dar...

Banea_Aurelia
Junior
Când am reușit și eu să acumulez ceva puncte la joc, ba s-a schimbat numărul de puncte necesar unui anumit premiu, ba niciodata nu am nimerit stoc disponibil, ca până la urmă să îmi expire punctele acumulate! Super joc!

DCM
Începător
Foarte putine premii.

Andra29
Începător
Bine punctat. Unii la abonament au deja minute nelimitate si trafic de net mare, acele premii nu prea isi mai au rostu.

robi1998
Explorator
Nici la cartela nu își au rostul, dar ma rog...Campanie făcută mai mult de ochii lumii...

Dersky
Junior entuziast
Mult succes în această ediție.

DCM
Începător
unde sunt punctele mele. nu le-am folosit pt ca aveati stoc 0 (zero) la toate produsele.

cmadeleinel
Explorator
@DCM, au fost resetate cand a inceput noua campanie. partea amuzanta este ca mi-am reincarcat cartela chiar in ziua respectiva, inainte de a fi resetate. daca eram inspirata sa mai intarzii cu reincarcarea, punctele ar fi fost contorizate in noua campanie :)) astfel nu voi ajunge niciodata la cele 1000 puncte necesare pentru incadrarea in tragerea la sorti :))