anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Cum este posibil ca premiile fizice din Pinata Party să se epuizeze în doar 3 zile? Campania II

KubilayChan
Începător
Cum este posibil ca premiile fizice din Pinata Party să se epuizeze în doar 3 zile? Nu vă este oarecum?
45 Răspunsuri 45

Ovi88
Începător
Ms de raspuns ! M-am uitat pe regulament si asa e. Macar de-ar srie si ei in aplicatie, mai clar perioadele si pt ce premii esti compatibil, sa puna un filtru in aplicatie si sa actualizeze preturile. In fine, eu ca prostul, nu mai stau sa tot urmaresc, nici un amarat de rucsac. Bine ca banii le plac ! Succes !

Iulmari
Începător
Salut ! Îmi poate spune cineva dacă cu 475 de puncte ,pot lua un controller de Ps4?

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver
Raspuns scurt: nu. Raspunsul lung il gasesti in noul regulament al campaniei: https://www.orange.ro/aplicatii/regulament-campanie-pinata-party/?utm_source=regulament&utm_medium=homepage&utm_campaign=ce.37.s.l.21
Client Orange

Iulmari
Începător
Pai dacă scrie ca un produs este 200 sau 300 de puncte , de ce n as pitea lua ? Îmi poți explica te rog

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver
Sigur! 🙂 Controller-ul a fost 200 de puncte in saptamana 5 (19-26 Octombrie). El mai revine pe stoc in saptamana 10 (23-30 Noiembrie), cand pretul este 2000 de puncte. Ai un screenshot mai jos pentru mai multe detalii.
Client Orange

CristiStet
Începător
Stau cu peste 3500 de puncte si dau refreshuri de ma ia draq! Totul e epuizat! Mare scam!! Sau premii cu dedicatie!

Mirsanu
Începător
Nici eu nu cred ca se dau premii materiale, e doar ca o reclama falsa, stocurile sunt epuizate tot timpul

delfinas
#StarMember
Premiile se dau, dar iti trebuie multa rabdare sa tot dai refresh pana apar premiile in aplicatie si trebuie sa iei in calcul ca mai sunt pe faza mai multi "vanatori", asa ca obiectele se epuizeaza in secunda 2.

Mirs
Începător
Am fost pe faza, sau actualizat noile premi direct epuizate , e vrajala

daniel_n
Începător
Știe cineva la ce ora au fost actualizate premiile astăzi? Le-a văzut cineva in stoc?

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver
Da...se pare ca au fost. Probabil tot pentru cateva minute, maxim. Ai mai multe informatii pe thread-ul asta: https://comunitate.orange.ro/questions/2813398-schimbare-regulament-pinata-party
Client Orange

Cristi333
Începător
Mie acest concurs mi se pare o gluma prosta. Pe toata perioada, de fiecare data cand am intrat, la toate premiile arata stoc epuizat. Nici macar un incarcator sau un termos. Probabil premiile nici nu exista. Concursul facut doar pentru a atrage clientii in aplicatie. Perdere de timp.

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver
Premiile sunt, si sunt pe bune. Doar ca sunt foarte putine. Si trebuie sa fii pe faza. Asta presupunand ca nu da rateuri aplicatia. Dar in general cam asta e problema.
Client Orange

Gabystone
Junior entuziast
Hei. Salut. Eu voi face o reclamatie la ANPC pentru inselatorie prin acest concurs minunat pe care Orange il desfasoara. Daca este cineva interesat il astept cu un mesaj aici. Ideea este urmatoarea. Orange sustine ca acest concurs este pe bune insa nu are nici o acoperire legala. Eu personal in aplicatie nu am vazut niciodata un produs in stoc. Tot Stocul apare epuizat mereu. Si sa va spun ceva. Ziua de marti am petrecut-o in aplicatie. Aceste premii fizice se dau intern in Orange iar noi utilizatorii normali ne pierdem timpul degeaba. Conform listei publicate de Orange in momentul de fata avem 378 de premii acordate. Din aceste 378 de premii un numar de 56 de persoane au castigat minim 2 premii. Dupa cum se observa in poza, Dl. Claudiu Matoschi a castigat 5 premii fizice. Atunci Orange cum se face ca noua ne apare stoc epuizat mereu iar Dl ui Claudiu ii apare mereu stoc suficient?

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver
Premiile sunt pe bune, si daca esti pe faza, ai o sansa (foarte mica e adevarat) sa castigi ceva. Ai pe celelalte topicuri legate de pinata oameni care au postat poze cu produsele primite la pinata. Din nou, premiile sunt reale si se primesc. Nu sunt distribuite intern (sau cel putin nu pare). Ai mai jos screenshot cu premiile pe stoc din celelalte saptamani. Conditia este sa fii pe faza.
Client Orange