anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Cu Pinata Party ai numai de câștigat - Campania I

delfinas
#StarMember

Orange laseaza o noua campanie, Pinata Party, care se va desfășura între 22 iunie 2021, începând cu ora 12:00:00 și 23 august 2021 ora 23:59:59 (EDIT: campania s-a prelungit până pe 21 septembrie 2021).


Cu Pinata Party ai numai de câștigat: cel mai rapid net nelimitat, minute internaționale și alte premii surpriză.
Actiunile pe care le faci in aplicatia My Orange sunt rasplatite. Cu Pinata Party câștigi premii fun la alegere.

 

Iată ce pași trebuie să urmezi:

 

  • Accesează aplicația
  • Intră în secțiunea Pinata Party
  • Primești Pinata
  • Spargi Pinata prin apăsare pe ecran
  • Strângi puncte și revendici premii
  • Te bucuri de premii

 

La campanie pot participa utilizatorii de cartelă Orange PrePay sau utilizatorii de abonament (persoane fizice sau antreprenori). Premiile pot fi alocate pe numerele cu următoarele abonamente: Orange Fun, Orange Me și Orange Me Start de minimum 7 euro, lansate după data de 6 septembrie 2017, precum și abonamentele de internet mobil, disponibile începând cu 3 aprilie 2017 și Orange Pro lansate după dată de 6 septembrie 2018. Excepție fac cei care dețin un abonament de tip Hibrid, Orange Young, Orange Senior, Yoxo sau Orange Me 25.

 

Descarcă aplicația My Orange și dă start distracției!!!

 

Mai multe detalii: https://www.orange.ro/pinata-party/

 

Nu sunt niste premii spectaculoase, dar mi se pare o campanie draguta, distractiva, ca de vara.

 

Update - Din 21 septembrie a început o noua campanie: Distractie in aplicatie. Hai in Pinata Party din My Orange si castigi super premii

Campania se desfășoară în perioada 21 septembrie – 7 decembrie 2021, cu posibilitate de prelungire.

Aici sunt mai multe detalii despre premiihttps://comunitate.orange.ro/questions/2782822-disponibile-premiile-campania-orange-pinata

234 Răspunsuri 234

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Eeexact, asa face. Dai click pe Vreau Premiul, dai click pe OK in ecranul in care te intreaba de adresa de mail, dupa care...eroare.
Client Orange

Miha_Z
#StarMember
Da @alterego și săptămâna asta a fost "pusă la bătaie" trotineta. :))

Neaplicabil
Sunteți pregătiți pentru o nouă sesiune de erori?

Neaplicabil
Am descoperit un bug în secțiunea Pinata Party a aplicației My Orange... bug care împiedică afișarea actualizării stocurilor premiilor fizice atunci când se face ora 14:00 în fiecare marți și care pare să se manifestă random. E o treabă puțin mai tehnică și am descoperit-o încercând să o iau pe o scurtătură... dacă nu sunt prins cu altceva o să încerc să o documentez video.

Neaplicabil
Au rezolvat toate erorile din secțiunea Pinata Party a aplicației My Orange... și o spun în calitate de developer... dar le-au rezolvat într-un stil pur balcanic îndepărtând pur și simplu afișarea erorilor. Așa ai impresia că totul este în regulă... Uitați-vă la înregistrare și cruciți-vă... am putut revendica o tonă de premii... o să vină curierul cu o mașină specială doar pentru mine...

george212
Explorator
Apar erorile la vreo 3 secunde după ce ai dat confirm pt email si rămâi in pagina produsului. Am intrat când erau 5 in stock și degeaba. Ras și panarama.. ca la romani.

Cristiki
Junior
Google Home Mini. Am intrat la fix cu stock 15 ramas. Am dat pe "Vreau premiul", EROARE, stoc epuizat! Am dat apoi refresh, stoc ramas 6!!, am incercat din nou, EROARE DIN NOU! BINEEEEE ORANGEEEE!!!!

Neaplicabil
Foaie orange și-o pinată Tare greu se mai dă spartă Când îți pune capu-n poală Vezi atunci cât e de goală

Neaplicabil
Participanții Beneficiari Ai Premiilor Fizice Disponibile În Campania “câștigă Cu My Orange Și Pinata Party” : Săptămâna 1 (21.09.2021-28.09.2021): Florin Savuti Moisa Dumitru Darius Adriana Greurus Idricianu Oana Boros Andrei Lucian Baescu Ionut Cosmin Lazarescu Ciprian Catalin Crisan Willi Ciszkowski Cirloaba Cristian Duminica Marian Bogdan Bojog Razvan Andrei Susu Micle Augustin Andrei Stoian Micle Alexandru Clim Ruben Emanuel Micle Bogdan Vlad Alexandru Gidiuta Neagu Ionut Mihai Sebastian Alexandru Parsolea Cristina Maria Parsolea Corobana Claudiu Eduard Patruck Boariu Matasaru Gabriel Daniel Cocieriu Alexandru Stanescu Andrei Weber Dan Lancea Ilie Marian Popa Alexandru Catalin Ristea Andreea Neacsu Bogdan Mihai Baciu Florin Orlando Zoita Popa Mihlacea Vasile Vasile Nicolae Aurelian Ginsca Alexandru Denisa Tataru Zmarandache Marian Neamtu Alexandra Negrea Traian Grigore Andrei Florin Savuti Adriana Greurus Florin Savuti Neagu Ionut Boros Andrei Lucian Duminica Marian Bogdan Săptămâna 2 (28.09.2021 – 5.10.2021): Stanca Constantin Necsanu Constantin Nyisztor Sebastian Tulai Razvan Ciubuc Constantin Basaca Diana Jarcalete Aurelia Apostol Lucian Vancea Sabin Daniel Padurariu Dragos-viorel Ciobanu Cristian Ispas George Mircea Cirlig Teo-lucian Motoc Lucica Pall Tanko Robert Szabolcs Bucur Daniel Ionut Alexandra Marin Epureanu Bogdan Bazga George Alin Filip Rares Tanase Andreea Raluca Raicu Ionut Madalin Apostol Dan Rabi-pociovilisteanu Karina Opran Cristian Costache Elena-liliana Nemnteanu Ioana Tirca Octavian-viorel Stavaru Ionut Budur Nicolae Carstulescu Armina Balalau Catalin Emilian Ana Maria Biidiba Andruseac Nadia Gherghina Remus Bucur Daniel Ionut Bazga George Alin Loboncz Norbert Emil Nyisztor Sebastian Alina Chereches Nastase Iustin-alexandru Matoschi Claudiu Andurnache Paul Ciprian Barbut Epureanu Bogdan Filip Rares Ghidarcea Darius Moldavciuc Stelian Cucura Amalia Gogan Mihaita Tataringa Alexandru Matoschi Claudiu Săptămâna 3 (5.10.2021-12.10.2021): Apostol Lucian Teletin Bogdan Costea Mihai-alin Procopiuc Ionut Avram Roberto Lucian Razvan Socarici Szasz Juliana Axanei Bianca Iulia Matoschi Claudiu Andreita Mario Raileanu Razvan-eduard Horumba Octavian Basaca Diana Prisacaru Catalin Emanuel Nasui Eugenia Varga Milan Ciubuc Alexandru Hordoan Daniela Cerchez Gabriel Viotel Vladu Oana-luiza Malutan Sergiu Beniamin Balalau Catalin Emilian Jar Ionut Marius Popa Claudiu Predoi Mihail Patru Theodora Plai Mariana Anghel Elena Chis Oana Loghin Alexandru Epureanu Bogdan Alexandra Marin Romeo Stancu Tanase Iulian Eremia Flavius Ciungu Andrei Tomsa Denisa Petronela Groza Ingrid Evelin Gheorghe Simona-adriana Bandi Laurentiu Balaj Veronika Marin Florin Stoenescu Alexandru Ciprian Toma Bercea Viorica Dorina Cristina Stefan Stoica Daniel Herciu Valentin Săptămâna 4 (12.10.2021- 18.10.2021): Apostol Lucian Baca Octavian Albiciuc Octaviu Andrei Dragos Trisca Alexandra Batrinu Malin Udrea Raus Dan Spanu Marius-adrian Nasui Eugenia Novac Radu Tulai Razvan Mihail Predoi Abagiu Georgiana Cosofret Daniela Simica Bogdan Cheroiu Andrei Bucur Iulian Constantin Mihaila Dinu Alexandru Tanase Stefan Ionut Curbat Cristina Elena Anghel Elena Negrea Traian Vlad Alexandra Miron Dumitru Pop Florin Ghergusi Gabriel Cojocaru Anisoara Andurnache Paul Bandi Laurentiu Paun Razvan Iftinchi Ioana Melania Vlad Diana Alina Ceausescu Catalin Clim Beniamin Baluta Beatrice Adrian Ioan Iaru Radu Corina Miholca Cristian Cobaschi Cristian Hinoveanu Octavian Adam Amalia Radu Vlad Marius Bazga George Alin Guran Camelia Danila Mihai-valeriu Stingheriu Alexandru David Viorel Mateican Octavian Marculescu Floriana Andreea Simona Bordeanu Balaj Veronika Boloca Danut Popovici Alin Agache Alina Georgiana Alucai Mihaela Petica Georgiana Balici Rahela Nuea Elena Catalina Sapera Nana Gabriela Baciu Cristian-vlad Marincu Madalina Iasmina Bobinca Berbece Andreea Bacria Alisa Avram Roberto

RobytZa
Junior
Panaramă de concurs...am stat numai cu refresh pe aplicație și nu am primit niciun produs disponibil...o bătaie de jos, să vă fie rușine Orange, v-ați bătut p**a de comunitatea voastră, firimituri promiteți și nici pe alea nu le oferiți cum trebuie, niște șarlatani!!! .

Neaplicabil
@RoByZa eu le-am prins pe toate de azi, le-am revendicat, le-am confirmat și am primit 3M sau 4M... adică Mai Multă (plăcuță suedeză) ori Mult Mai Multă (plăcuță suedeză)

RobytZa
Junior
Ne batem capul degeaba, nu ți-ar fi de premiile lor, sunt niște mizerii, doar că te bucuri la ceva ce știi că I câștigat, că mereu simți nevoia de un concurs (competiție) pui acolo efort :)) Și ăștia de la butoane îi doare la banană de comunitate și de mânăriile pe care le fac ei, ar trebui reclamat concursul pentru fraudă!

Neaplicabil
Ca să fiu sincer mi se rupe de premiile lor... ceea ce mă deranjează însă e modul în care ni se arată celebrul deget și modul în care suntem duși cu zăhărelul cât timp eu, care nu sunt străin de ceea ce înseamnă dezvoltarea unei aplicații la nivel de funcționalitate, știu că se poate face fine tuning astfel încât totul clar pentru toată lumea. Cred însă că din Pinata Party operatorul portocaliu câștigă suficient de bine și tot ceea ce se întâmplă e doar un mod de a ține în priză dependența de păcănele...

george212
Explorator
Plecand de la numele castigatorilor per saptamana, am facut un mic pivot ca tot stau in exceluri toata ziua:)). Sunt 17 persoane acolo care au castigat de 2 ori si 5 persoane care au castigat de 3 ori. Inca ceva si mai grav, sunt oameni care au luat mai multe premii intr o saptamana.. in conditiile in care noi nici nu vedem 1 produs in stoc, dar sa mai fie timp sa dai reedem la mai multe. In saptamana 1 sunt 4 persoane care au castigat de 2 ori si o persoana care a castigat de 3 ori; In saptamana 2 sunt 6 persoane care au castigat de 2 ori; Apoi mai sunt multi care au castigat de 2 sau 3 ori in saptamani diferite. Va las pe voi sa trageti concluzia.

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Stie cineva cum pot sa-mi fac si eu upgrade la degete? Vreau si eu degete supersonice sa dau click asa repede. :))
Client Orange