anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Cu Pinata Party ai numai de câștigat - Campania I

delfinas
#StarMember

Orange laseaza o noua campanie, Pinata Party, care se va desfășura între 22 iunie 2021, începând cu ora 12:00:00 și 23 august 2021 ora 23:59:59 (EDIT: campania s-a prelungit până pe 21 septembrie 2021).


Cu Pinata Party ai numai de câștigat: cel mai rapid net nelimitat, minute internaționale și alte premii surpriză.
Actiunile pe care le faci in aplicatia My Orange sunt rasplatite. Cu Pinata Party câștigi premii fun la alegere.

 

Iată ce pași trebuie să urmezi:

 

  • Accesează aplicația
  • Intră în secțiunea Pinata Party
  • Primești Pinata
  • Spargi Pinata prin apăsare pe ecran
  • Strângi puncte și revendici premii
  • Te bucuri de premii

 

La campanie pot participa utilizatorii de cartelă Orange PrePay sau utilizatorii de abonament (persoane fizice sau antreprenori). Premiile pot fi alocate pe numerele cu următoarele abonamente: Orange Fun, Orange Me și Orange Me Start de minimum 7 euro, lansate după data de 6 septembrie 2017, precum și abonamentele de internet mobil, disponibile începând cu 3 aprilie 2017 și Orange Pro lansate după dată de 6 septembrie 2018. Excepție fac cei care dețin un abonament de tip Hibrid, Orange Young, Orange Senior, Yoxo sau Orange Me 25.

 

Descarcă aplicația My Orange și dă start distracției!!!

 

Mai multe detalii: https://www.orange.ro/pinata-party/

 

Nu sunt niste premii spectaculoase, dar mi se pare o campanie draguta, distractiva, ca de vara.

 

Update - Din 21 septembrie a început o noua campanie: Distractie in aplicatie. Hai in Pinata Party din My Orange si castigi super premii

Campania se desfășoară în perioada 21 septembrie – 7 decembrie 2021, cu posibilitate de prelungire.

Aici sunt mai multe detalii despre premiihttps://comunitate.orange.ro/questions/2782822-disponibile-premiile-campania-orange-pinata

234 Răspunsuri 234

Jay
Campion certificat
Am vazut si eu si am incercat sa intru, de curiozitate, dar, n-a mers.. posibil sa fie nevoie de actualizare aplicatie..

Miha_Z
#StarMember
O noua campanie draguta marca Orange. E numai buna pentru clientii care doresc resurse mai multe.

Vio73
#StarMember
Destul de interesant și la îndemână! Spor! Succes tuturor! Mulțumim!

delfinas
#StarMember
La mine merge, deja am castigat primele premii. 🙂

Cathy
Explorator entuziast
E o ocazie buna de a castiga premii dragutze dupa cum am vazut, reduceri la telefoane, net.Punctele se pot obtine destul de usor daca platesti factura, modifici un abonamnet, reincarci PrePay, cu credit de minimum 5 euro, activezi serviciul de Roaming, adaugi un numar nou in cont, vizualizezi consum

Miha_Z
#StarMember
Felicitari @delfinas. Ce premii ai castigat?

delfinas
#StarMember
20 de puncte și 10 euro reducere pt achiziționrea unui telefon.

Razvan
#StarMember
Darnic pinata cu tine, eu am luat 25 de puncte.

Miha_Z
#StarMember
Hai ca m-am jucat si eu :)) Am strans 110 puncte si 10% reducere la accesorii in magazin online. Eu as fi vrut macar 10 euro reducere la achizitia unui telefon. Se pot dona punctele si voucherul? Ca nu am la ce sa le folosesc. :))

delfinas
#StarMember
Miha, doar știi că nu se pot dona... 😉

Ciucuras
Cunoscător certificat
Ce joc distractiv! Am câștigat 125 puncte. Aștept sa plătesc și factura sa mai acumulez puncte. Hi hi hi!

Jay
Campion certificat
Se pare ca am avut dreptate.. dupa actualizarea aplicației My Orange, a funcționat.. primul premiu voucher de 10€ pentru achiziție telefon... păcat ca e valabil doar o luna.. in august erau șanse mai mari sa fie folosit..

mariancirjau
Junior entuziast
da este interesanta si captivanta acum ce sa zic vedem pe parcurs bafta tuturor

Vio73
#StarMember
Am luat și eu deja vreo 185 de puncte. Din păcate, factura pe luna aceasta am plătit-o deja. Destul de tare!