anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Concurs Orange: În My Orange faci ce faci şi tot câştigi

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut tuturor! Tocmai s-au lansat 2 noi campanii în My Orange. Deja eram obișnuiți cu bonusul de net, acum avem unul chiar mai mare și un concurs cu premii! Aș zice că sunt niște vești super bune în această lună >>Cireșar<<.

 

1. 100 GB bonus

Perioada campaniei: 10 iunie - 31 ianuarie 2021

Bonusul poate fi activat pe numerele active de voce mobilă, atât pentru clienții PrePay cât și abonați persoane fizice.

Bonusul poate fi activat pe fiecare număr de telefon solicitat.

Bonusul este valabil 30 de zile și se poate activa o singură dată pe lună.

 

2. Câștigă un Samsung Galaxy S10 5G

Perioada campaniei: 10 iunie - 31 august 2020

Ești înscris în tragerea la sorți dacă plătești factura sau reîncarci cartela din contul My Orange.

Regulamentul îl găsiți aici.

 

Mai multe informații despre aceste campanii: https://www.orange.ro/in-my-orange-faci-ce-faci-si-tot-castigi/

 

Succes!

61 Răspunsuri 61

alexandru1978
Junior
am activat astazi pe 17.06.2020 100GB inseamna ca pot activa din nou pe data de 18.07.2020 ?

RafaHelper
#StarMember
Salut @alexandru1978, Nu, bonusul poate fi activat o singura data in perioada campaniei: 10 iunie - 31 august 2020

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@alexandru1978 da, bonusul este valabil 30 de zile și se poate activa o dată pe lună, deci în iulie poți activa din nou @rafa.helper condiția respectivă era valabilă pentru campania cu 50GB, pentru acest bonus de 100GB nu se mai aplică și bonusul se poate activa o dată pe lună. Veste bună, nu? 🙂

RafaHelper
#StarMember
@MihaelaC, Wow, da, foarte buna vestea :D @alexandru1978 se pare ca poti profita de acest bonus in fiecare luna 🙂

danadana1981
Junior
Buna tuturor. Când încerc sa activez bonusul de 100 GB pe cele 4 numere din cont, în aplicația My Orange, îmi apare ca bonusul nu poate fi activat. Ma puteți ajuta cu un răspuns. Mulțumesc.

Jay
Campion certificat
Abonament sau prepay? Ai internet nelimitat pe vreunul dintre ele? Ai opțiune activa pe prepay? Acestea doua sunt cazuri în care cred ca nu se poate activa acel bonus.. Eu am încercat pe unul dintre numerele mele și a mers.. Am și o cartela prepay dar este în perioada de gratie, pentru ca nu o folosesc.. aceea de exemplu nu apare în lista..

danadana1981
Junior
Buna. Toate sunt abonamente și nici unul nu are internet nelimitat. Sunt următoarele abonamente: Orange Me Start 6(2) + Orange Me 7 + Orange Me 11 fara telefon.

FaraUnID
Campion certificat
Ai incercat sa activezi bonusul din aplicatia de smartphone sau din browser? Numerele de telefon trebuie sa fie active.

danadana1981
Junior
Buna. Sunt numerele active , factura e achitata la zi și am încercat sa activez atat de pe aplicația my orange cât și din browser. Același rezultat. Mulțumesc.

Jay
Campion certificat
Cand incerci sa activezi, asta este ceea ce vezi?..

danadana1981
Junior
Da asa îmi apare ca in poza. Apas pe un număr și îmi apare o fereastra care arata ca se incarca după care scrie ca Bonusul nu poate fi activat.

Jay
Campion certificat
Ma gândesc ca poate sa fie și vreo eroare, daca sunt foarte multe solicitări.. Later edit: am încercat sa activez pe inca un număr, acum, a aparut ca gândește și apoi mi-a spus ca e în procesare și a mutat și acel număr sus.. net valabil pana în 22.07. Cred ca ar trebui sa mai încerci.. si, daca nu merge și nu merge, poate e o problema a contului, care necesita o verificare..

FaraUnID
Campion certificat
Posibil sa fie o problema temporara. Eu am incercat sa-mi activez beneficiul aferent campanie Orange Thank You si primeam aceeasi eroare.

Valentin_3
Începător
Sa vina factura...

DanielaH
Moderator
@danadana1981, fiind vorba de o problemă punctuală care implică analizarea contului tău personal, ți-am răspuns în mesaj privat. Aștept reply-ul tău. Mulțumesc.