anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Ce pot face cu punctele de la pinata (Campania I)?

Cami_1
Începător
Am 172 de puncte de la pinata ce pot face cu aceste puncte?
1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember
Bun venit in Comunitate, Cami!!! Poti achizitiona premii: trafic de net, minute (inter) naționale o luna de acces la un abonament Orange TV Go, tot din Pinata (vezi atașamentul). Trebuie sa aduni minim 600 de puncte pt a achiziționa un premiu.

Vizualizare soluţie în postul original

13 Răspunsuri 13

delfinas
#StarMember
Bun venit in Comunitate, Cami!!! Poti achizitiona premii: trafic de net, minute (inter) naționale o luna de acces la un abonament Orange TV Go, tot din Pinata (vezi atașamentul). Trebuie sa aduni minim 600 de puncte pt a achiziționa un premiu.

svetalex
Senior certificat
Verifică în meniul Premii de câte puncte mai ai nevoie pentru a revendica unul din premiile campaniei. Deocamdată nu ai suficiente puncte pentru niciunul dintre premii :) Ai aici regulamentul campanie: https://www.orange.ro/aplicatii/regulament-campanie-pinata-party/

Neaplicabil
Poti afla efectiv ce premii poti primi direct din aplicatia My Orange. Din sectiunea Pinata Party (in Altele, subsectiunea Pinata Party, sau direct din pop-up-ul din ecranul de Sumar), tabul Premii. Edit: @Daniela, se poate sterge raspunsul meu, daca vreti. Pentru un motiv anume mi-a scapat raspunsul lui delfinas si am considerat ca ar ajuta un step-by-step, si eventual un screenshot. 🙂 Dar observ ca e deja adaugat, asa ca raspunsul meu se poate sterge fara probleme. Toate informatiile de care are nevoie Cami_1 au fost deja furnizate mai sus. 🙂

Ciucuras
Cunoscător certificat
Deocamdaa nu poti face nimic, dar daca intri zilnic vei aduna puncte. Incearca sa aduni piniatele de la toate actiunile si asa vei acumula puncte. Daca intri zilnic in my orange sa joci piniata vei primi 25 puncte. Pe parcurs pe langa premiile din campanie vei primi reduceri la achizitionarea de accesorii.

delfinas
#StarMember
@arsradu, stai linistit, ca si eu mai patesc asta! 🙂 Pana mai scriu ceva, pana mai caut o informatie sau adaug un atasament, a postat cineva ceva asemanator si vad abia la un refresh dat paginii.

Neaplicabil
Exact asta s-a intamplat si aici. Exact, exact acelasi lucru. :)) Mersi frumos de raspuns si de intelegere.

delfinas
#StarMember
Nu ai pt ce!!!

Ciucuras
Cunoscător certificat
Astazi am actualizat aplicatia my orange si am pierdut toate punctele acumulate. Nu le folosisem, asteptam sa le strang pe toate si apoi sa hotarasc.

svetalex
Senior certificat
Eu am primit vineri un SMS prin care am fost informată că vor expira punctele acumulate în această campanie și le-am folosit duminică

Neaplicabil
bagi banul, faci puncte... nu bagi banul, faci spume

1leu1
Junior
Sa ramai cu ele, la fel ca multi altii.... Premiile sunt doar pe sticla, sa dea bine la....

robi1998
Explorator
Am vrut sa prind troller-ul azi, s-a dat intr-o secunda..Bataie de joc. Am prins totusi bateria externa...Asta e, neserioasa compania asta

cristina25
Junior
Trebuie să strângi cel puțin 300 de puncte ca să poți debloca pinata cu premiul de 20 de GB bonus valabil cu o opțiune de 5 euro activa.