anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Aplicatia My Orange nu functioneaza

tcucos
Începător

Buna, aplicatia MyOrange nu functioneaza si nu se incarca imi apare ca a aparut o eroare si nu imi pot reincarca telefonul din acest motiv. Ce e de facut?

5 Răspunsuri 5

Vio73
#StarMember & September Problem Solver

Salutare!

Poți încerca o dezinstalare/ reinstalare, iar dacă tot nu vrea, încearcă și varianta web, de pe un laptop/ desktop. Dacă nici așa nu vrea, mai încearcă și mâine și apoi, le scrii din Chat Djingo   și ceri transfer operator.

Sper să reușești!

Baftă!

Anca07
#StarMember

Buna @tcucos 

Pot confirma ca nu sunt probleme cu aplicatia My Orange, si iti recomand sa accesezi si din browser aplicatia sau sa verifici daca este la zi, daca ai ultima versiune instalata. Totodata, poti sterge si memoria cache a aplicatiei, si sa revii sa ne spui daca ai reusit sa reincarci cartela sau orice alta operatiune pe care voiai sa o faci.

Seara faina!🌞

Dimitrie569
Junior

Caută actualizări, dacă găsești , actualizează aplicația.

UW26
Începător

Buna,

Am întâmpinat aceași problema săptămâna trecută, totul a durat circa 2 ore după care totul a revenit la normal de la sine.

Am incercat ștergere date, reinstalare aplicație, logare prin browser fara nici un efect.

Va trebui sa mai aștepți puțin deoarece problema este de la Orange.

Daca până mâine nu își revine ii poți contacta prin chat sau telefonic.

Metode contact Orange.

Miha_Z
#StarMember

Buna. Ai reușit să accesezi aplicația My Orange? A fost ceva de moment sau inca persista problema?