anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Stergere numere telefon din My Orange

Florin86
Începător
Cum pot șterge din my Orange niște numere telefon?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator

@Florin86, bun venit în Comunitate!

Din My Orange intri la secțiunea "Setări cont"/ "Administrare numere" și apoi "Șterge" în dreptul numărului pe care dorești să-l ștergi.

Să ne spui dacă ai reușit.

Editat - Se pot șterge doar numerele adăugate manual (PrePay sau alt abonament care nu are cont My Orange separat). Cele existente, ca abonament, pe același cod de abonat nu se pot șterge.

 

 

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

DanielaH
Moderator

@Florin86, bun venit în Comunitate!

Din My Orange intri la secțiunea "Setări cont"/ "Administrare numere" și apoi "Șterge" în dreptul numărului pe care dorești să-l ștergi.

Să ne spui dacă ai reușit.

Editat - Se pot șterge doar numerele adăugate manual (PrePay sau alt abonament care nu are cont My Orange separat). Cele existente, ca abonament, pe același cod de abonat nu se pot șterge.

 

 

Jay
Campion certificat
Salut! Teoretic ar trebui sa ai aceasta optiune in My Orange - setari cont - administrare numere, insa, m-am tot uitat si eu sa pun un link sau o informatie, dar, nu vad optiunea de stergere.. Eu am sters recent un numar, insa era un prepay expirat.. singurul la care imi aparea "stergere" Parerea mea este ca merge, daca sunt numere de prepay, nu si daca sunt abonamente, acestea dispar automat prin reziliere.. sau, poate nu au toate conturile optiunea..

DanielaH
Moderator
Da, Jay, așa este. Se pot șterge doar numerele adăugate manual (PrePay sau alt abonament care nu are cont My Orange separat). Cele existente, ca abonament, pe același cod de abonat nu se pot șterge.