anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Status comanda cu livrare in magazin

Florinn
Începător
Salut, am făcut precomandă la iPhone 12 pro, dar am făcut-o într-un orange shop, am primit mesaj imediat cu “ comanda cu numărul *#*#*#*# a fost înregistrată in orange shop, la doua zile distanța am primit mesaj cu “ Comanda ta este in curs de procesare. Te anuntam cand ajunge in magazinul Orange.”
Când ma loghez pe site și dau magazin, comenzile mele, apare ca nu am nicio comanda
Întrebarea mea este, unde pot introduce numărul comenzii( primit de la orange) ca sa pot verifica statusul comenzii ?
1 Soluţie acceptată‚

Salut, La sectiunea "comenzile mele" din contul online poti vedea doar comenzile facute online. Din pacate, pentru a verifica exact statusul precomenzii facute in magazin, este necesar sa mergi acolo, dar cum este specificat si in sms vei fi informat cand ajunge. Fiind vorba despre iPhone 12 acestea incep sa fie livrate din data de 13 noiembrie si dureaza livrarea aproximativ 3-5 zile lucratoare.

Vizualizare soluţie în postul original

1 Răspuns 1

Salut, La sectiunea "comenzile mele" din contul online poti vedea doar comenzile facute online. Din pacate, pentru a verifica exact statusul precomenzii facute in magazin, este necesar sa mergi acolo, dar cum este specificat si in sms vei fi informat cand ajunge. Fiind vorba despre iPhone 12 acestea incep sa fie livrate din data de 13 noiembrie si dureaza livrarea aproximativ 3-5 zile lucratoare.