anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Se pot face programări online în Orange Shop?

O__Mary
Junior entuziast
As dori sa știu dacă pot sa fac o programare, sa nu pierd prea mult timp la coadă....
1 Soluţie acceptată‚

teacher_
#StarMember
Buna ziua! Poți să faci o programare in orice Orange Smart Shop, de la acest link https://www.orange.ro/shops/ Alegi orașul cel mai apropiat, sau in funcție de adresa Shop-ul cel mai apropiat, și programezi o vizita in magazin, după ce îți dai datele personale, și un consultant îți va sta la dispozitie la data și ora aleasa de tine. De menționat că dacă nu te descurci cu locatia, pagina te duce direct la indicațiile oferite de Google Maps. Atașez ss cu formularul care trebuie completat. De asemenea, poți face programări doar in Smart Shop! Sunt prezentate pe harta cu un pin (ac) albastru, atașez ss

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

teacher_
#StarMember
Buna ziua! Poți să faci o programare in orice Orange Smart Shop, de la acest link https://www.orange.ro/shops/ Alegi orașul cel mai apropiat, sau in funcție de adresa Shop-ul cel mai apropiat, și programezi o vizita in magazin, după ce îți dai datele personale, și un consultant îți va sta la dispozitie la data și ora aleasa de tine. De menționat că dacă nu te descurci cu locatia, pagina te duce direct la indicațiile oferite de Google Maps. Atașez ss cu formularul care trebuie completat. De asemenea, poți face programări doar in Smart Shop! Sunt prezentate pe harta cu un pin (ac) albastru, atașez ss

Jay
Campion certificat
În principiu poti, depinde in ce interval esti disponibilă... Stiu ca am incercat la începutul anului sa fac asta.. dar, intervalul pentru a te programa nu era valabil in weekend si, nici in timpul saptamanii nu ma avantaja prea tare.. Unde am incercat eu, cel putin, nu stiu daca este valabil pentru toate shop-urile..

Miha_Z
#StarMember
Nu am stiut de varianta online de programare. Oricum nu as fi facut ca nu stiu cat pot tine cont de ele. Daca au aglomerat si deja la ora programata sunt in discutii cu alti clienti, nu-i pot da la o parte pentru a tine cont de ora stabilita online. Deci tot in magazin cred ca este cea mai buna solutie.

Ascary
Campion certificat
Eu am făcut programare online pentru o vizita in magazin. Am primit confirmare pe SMS și de asemenea am primit și un cod de anulare a vizitei pe care ar fi trebuit să-l trimit prin SMS in caz că aș fi renunțat la programare.

DanielaH
Moderator
@O. Mary, ai reușit să-ți faci programare in magazin de pe site?

O__Mary
Junior entuziast
Mulțumesc mult tuturor.

Elen
Începător
Nu cred ca asta este o solutie cu cameta sa ati faci o programare