anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Aplicatie Orange Antivirus nefunctionala

CristiD
Începător
Aplicatia Orange Antivirus nu mai functionesza de mai bine de 1 luna si pana in prezent nu am primit suportul Orange. Desi am facut mai multe sesizari, am primit doar raspunsuri gen: este o problema tehnica si lucrsm la ea, o sa fiu sunat de un tehnician, etc.
Priblema este ca dupa ce dau log in, primesc un mesaj de eroare: The connection could not be established. Retry. Am reinstalat aplicatia, reincerc de mai multe ori si nimic. Folosesc un Samsung S20FE,, iar optiunea de antivirus.este activa.
V-ati confruntat cu aceasta problema, ati reusit sa o rezolvati ?
Va multumesc.
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Aplicația Orange Antivirus este acum funcțională. Vă rugăm să încercați din nou autentificarea și să ne confirmați că este OK. Mulțumim.

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

DanielaH
Moderator
Într-adevăr, în acest moment autentificarea în aplicația Orange Antivirus este nefuncțională. Colegii noștri se ocupă de remedierea acestei probleme. Vom reveni aici când vom avea confirmarea că s-a rezolvat. @CristiD, îți mulțumim pentru răbdare și înțelegere.

MădălinG
Începător
Și eu sunt în aproximativ în aceași situație. Mie îmi zice: "nu a putut fi stabilită conexiunea". Asta după ce de vreo lună, antivirusul nu a realizat nicio scanare completă pe motiv că nu există legătură la internet.

DanielaH
Moderator
Aplicația Orange Antivirus este acum funcțională. Vă rugăm să încercați din nou autentificarea și să ne confirmați că este OK. Mulțumim.

CristiD
Începător
Am verificat, aplicatia functioneaza acum. Multumesc pentru informare si o zi frumoasa!

DanielaH
Moderator
@CristiD, asemenea, mulțumim și noi. Te mai așteptăm în Comunitate.

Lucimishoo
Începător
Buna Aceeasi problema o am si eu pe un telefon Huawei P30 Lite. Cum as putea instala antivirusul?

DanielaH
Moderator
@Lucimishoo, aplicația Orange Antivirus este funcțională. Ne spui, te rog, ce se întâmplă în cazul tău?

Lucimishoo
Începător
Dupa ce accesez ecranul de logare imi apare ecran negru- nu a putut fi stabilita conexiunea. Astazi m-au sunt de la suport si mi-au cerut sa instalez fara wifi, acelasi mesaj