anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot sterge istoricul convorbirilor?

Alisia1
Începător
Pot sterge istoricul convorbirilor din cont? Dacă da, cum?
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
@Andreea, îl poți șterge doar din istoricul convorbirilor din telefon, nu ai cum sa-l ștergi din înregistrările desfășurătorului atașat facturii..

Vizualizare soluţie în postul original

10 Răspunsuri 10

svetalex
Senior certificat
Bine ai venit in comunitate @Alisia1. Din care cont doresti sa stergi istoricul convorbirilor?

Și eu as vrea cum pot ?

@svetalex  poti sa indrumi cum sa dau delete la detalii convorbiri?

svetalex
Senior certificat

poți șterge doar din istoricul convorbirilor din telefon, nu și pe cel din înregistrările desfășurătorului atașat facturii. 

Dacă ai nevoie de ajutor pentru ștergerea istoricului convorbirilor din telefon și ai Android, te pot ajuta

Jay
Campion certificat
Nu stiu sa se poata dezactiva convorbirile detaliate din aplicatia My Orange, n-am văzut optiune de ștergere... Eu am activat pe 1 abonament din 4 si totusi, in aplicatie, le vad pe toate detaliat..

Razvan
#StarMember
Da, se șterg odată cu dezactivarea istoric convorbiri, din My Orange, versiunea accesată din browser de pe Desktop.

Alisia1
Începător
Mulțumesc!

DanielaH
Moderator
@Alisia1, ai reușit să ștergi istoricul convorbirilor? Revino, te rog, în Comunitate și spune-ne cum ai procedat. Mulțumim!

andreea_46
Începător
buna!imi spune-ti va rog daca se poate sterge,dezactiva sau stergerea unui nr din detalii convorbiri?

Jay
Campion certificat
@Andreea, îl poți șterge doar din istoricul convorbirilor din telefon, nu ai cum sa-l ștergi din înregistrările desfășurătorului atașat facturii..