anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot sa imi pun poza in My Orange?

Romeo_
Senior certificat
Pot sa imi pun poza in My Orange?am cautat si am incercat dar nu stiu cum se procedeaza si daca se poate pune de fapt poza.Multumesc.
1 Soluţie acceptată‚

Alex_G_
Cunoscător
@Romeo, ce poezioara drăguța ai compus. :) In momentul de fata nu se poate seta o poza profilului din contul My Orange. Ar fi o idee buna aceasta posibilitate de a ne putea seta o poza de profil, parca in felul acesta ii dai o nota personală.

Vizualizare soluţie în postul original

17 Răspunsuri 17

Vio73
#StarMember
Nu, nu se poate. Oricum, My Orange nu este public, ci doar tu ai acces la el.

Jay
Campion certificat
Nu se poate seta poza de profil in My Orange. Poate ar trebui sa se ia in calcul aceasta varianta, dar, sa nu fie obligatorie ci optionala.. sa poti sari peste acest pas, daca nu esti fan..

Ciucuras
Cunoscător certificat
My Orange este aplicație și folosita personal, nu e chat, forum sa îți pui fotografie

Miha_Z
#StarMember
Nu merge sa atasezi poza la acest cont. In setari poti doar modifica adresa de email, numele, numarul de telefon si modifica parola.

Ascary
Campion certificat
Nu înțeleg,de ce ați vrea sa vă puneți poza in My Orange?

Vio73
#StarMember
Sincer, nici eu nu văd rostul, pentru că oricum nu te vede nimeni.

Laura_cio
Senior
Nu se poate seta fotografie de profil. Este un cont personal, nu public.

Vio73
#StarMember
Eventual, să-ți vezi singur/ă poza, ca să fii sigur că ești tu! Glumeam, desigur.

Ascary
Campion certificat
Nu poți fi sigur că ești tu. In contul My Orange se pot baga mai multi administratori. Nu contează dacă ești sau nu ești titular de abonament. Poți administra numerele tuturor rudelor de exemplu dacă îți dau acceptul.

Vio73
#StarMember
Da, dar sunt cazuri mai puține. Și tot nu e cazul să-ți pui poză.

Razvan
#StarMember
Ar fi o idee sa poți pune poza, când se loghează utilizatorii secundari, sa vadă cine este administratorul principal al contului. Deocamdată nu este implementata aceasta funcție, dar nu se știe niciodată la cererea utilizatorilor.

Romeo_
Senior certificat
E o simpla intrebare / Si eram doar curios / Chiar de nu ma vede nimeni / Vreau doar sa ma recunosc / Ca nu folosesc in graba / Cont ce-mi este...cam strain / Si nu-mi foloseste contul / Un coleg sau un vecin. ;)))

Jay
Campion certificat
Cand am avut abonament la Vdf aveam aceasta posibilitate, n-am folosit-o, dar, aveam de ales.. Nu stiu daca lor le folosea la ceva, dar, pe vremea aceea eram un pic mai sceptica decat acum si am preferat sa nu le ofer o poza.. Intre timp am inteles ca daca prezinti interes pentru o anumita categorie, esti controlat si la plombe, nu mai conteaza daca iti pui poza sau nu..

Vio73
#StarMember
Nu-i văd deloc utilitatea, dar chiar deloc! Ar fi și o muncă inutilă pentru informaticienii care se ocupă de aplicație.