anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De cand sunteti clienti Orange?

Miha_Z
#StarMember
Eu sunt abonat Orange de 13 ani si vreo 4 ani am avut si cartela Pre Pay. In aceasta perioada am avut si 6 abonamente pentru membrii familiei si in mare parte am fost multumita de aceasta retea si de beneficiile oferite. Voi de cat timp sunteti in retea? Sunteti multumiti de ce primiti?
533 Răspunsuri 533

Vio73
#StarMember
Felicitări și mulți ani înainte, alături de Orange!

teacher_
#StarMember
Eu sunt in rețea de vreo 16 sau 17 ani, pe vremea când existau telefoane Sagem și existau sunete polifonice, abia s-au introdus și făceau furori. 🙂 Ce vremuri....doar cost suplimentar puteai face.

Silviu
Începător
Din martie 2019

Mitroi
Începător
De aproximativ 5 ani.

Apilifero
Junior
De 6 ani sunt client orange

Info
Începător
Din 2010 , nu am avut nici o problema . Si ador foarte mult bonusurile lor , sunt foarte generoase .

johnny_reddog
Începător
De prin anul 2003 pe cartelă Și din 2009 pe abonament

Cathy_1
Începător
Buna seara! Sunt client Orange Prepay din 2004 și nu renunț la acest număr. Am beneficii bune la opțiunea aleasă și mereu consultantii dvs. ma ajuta in orice problema. MULTUMESC!

teacher_
#StarMember
Ce tare mi se pare sa vad lumea că e mulțumită...chiar mă simt bine și eu în Orange.

Hallow_87
Junior entuziast
Eu sunt client Orange de peste 10 ani .De aproape 7 ani sunt pe abobament.Acoperirea la semnal e cea mai buna.Ofertele ar putea fi mai imbunatatite pentru cei cu abonament.De exemplu faci un abonanent pe 2 ani si dupa 1 an mai buna e varianta la cartela prepay decat abonamentul pe care il ai.Eu am abonament de 14€ si internet 5 Gb pe luna

CatalinD
Junior
Sunt abonat de 6-7 ani si nu regret nici macar o zi. Sunt multumit de beneficiile pe care le am la abonament si de acoperirea pe care o are rețeaua, aceste lucruri m-au facut sa raman aici, dar este loc si de mai bine.

FLo1
#StarMember
Halow_87: De ce ai trecut la abonament pe 2 ani (adica nici macar 1 an nu a fost suficient) ca ulterior sa regreti un PrePay? Abonamentul nu mai este atractiv de decenii... Motivatie pentru cei mult prea exaltati: Pentru ORANGE o "vaca de muls" va fi intotdeauna o investitie sigura si pe termen lung (ca la asigurari). Pe cand un "zburator" va fi mereu un client incert, nesigur si "mereu surprinzator". Daca nu ati inteles, abonatul este o vaca de muls, iar clientul prepay este un zburator care poate sa-si schimbe decizia peste noapte RADICAL. Asadar strategia este: Mituieste-i pe cei cu PRE(A)-PAY si ignora-i pe cei cu abonament.Restul sunt povesti pentru salivari. Intrebare: daca ai contul asigurat, ce diferenta mai este intre abonament si reactivare automata a unei optiuni pe prepay?

Vio73
#StarMember
Felicitări pentru cei care apreciați calitatea serviciilor Orange!

geootsa
Începător
Sunt abonat Orange de 8 ani si sincer consider ca este cea mai buna retea dpdv al semnalului si al internetului

dsp
Începător
Sunt client Orange de 6 ani.