anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De cand sunteti clienti Orange?

Miha_Z
#StarMember
Eu sunt abonat Orange de 13 ani si vreo 4 ani am avut si cartela Pre Pay. In aceasta perioada am avut si 6 abonamente pentru membrii familiei si in mare parte am fost multumita de aceasta retea si de beneficiile oferite. Voi de cat timp sunteti in retea? Sunteti multumiti de ce primiti?
533 Răspunsuri 533

Rayen
Începător
Eu nu sunt de mult timp abonat Orange,însă până acum sunt mulțumit de serviciile oferite

Neaplicabil
Salut/Buna..sunt de 8 luni in retea..Momentan este ok..vedem cu timpul.

imch
Cunoscător certificat
Bine ai venit in comunitate si in retea :-). Eu m-am portat in Orange dupa 16-17 ani la alta companie. Am 2 ani jumate de cand sunt aici si, deocamdata, nu am regretat mutarea.

NujRuj
Începător
De un an si sunt multumita

de 20 de ani sunt abonat..... ce telefon aveti ? cat de multumit sunteti? e codat pe orange?

Bubulina25
Începător
Eu sunt la prepay de 1 an si 7 luni si ma declar foarte mulțumită de servicile orange

Deyu23
Explorator
Aveti semnal peste tot si viteza buna la Internet (pe telefon)

Miha_Z
#StarMember
@Deyu23 nu poti avea acelasi semnal peste tot. In zonele montane poti sa ramai fara semnal, in locuintele placate semnalul scade semnificativ.

Ahoy
Începător
Eu am foat multumit de orange 9 luni cu cartela prepay , acum 2 zile am trecut o pe abonament

Vio73
#StarMember
Felicitări și mulți ani de aici încolo, alături de Orange!

Nadia
Începător
Bună! sunt in retea de la primul meu telefon si nu am schimbat reteaua, doar cartela o data. vis a vis de ce primim, prea multe minute si prea putin net spun eu, in situatia in care vorbim mai nou tot pe net...

Mircea
Explorator
Sunt abonat de 5 ani si sunt multumit de calitatea semnalului si de beneficiile oferite. Am utilizat si cartela PrePay 16 ani dar deseori nu aveam semnal si se intrerupea convorbirea sau mesajele ajungeau cu intarziere.As dori un telefon mai performant deoarece semnalul la internet a devenit mai slab datorita memoriei pline a telefonului.

Ioana_5
Junior
De când am telefon, dar nu așa multumita

Boggy
Începător
Eu am abonament din anul 2016 Si sunt foarte multumit de abonamentul de voce de la orange si nu voi renunta niciodată la ei

Vio73
#StarMember
Bun venit în Comunitate și felicitări pentru aprecieri!