anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De cand sunteti clienti Orange?

Miha_Z
#StarMember
Eu sunt abonat Orange de 13 ani si vreo 4 ani am avut si cartela Pre Pay. In aceasta perioada am avut si 6 abonamente pentru membrii familiei si in mare parte am fost multumita de aceasta retea si de beneficiile oferite. Voi de cat timp sunteti in retea? Sunteti multumiti de ce primiti?
533 Răspunsuri 533

Vio73
#StarMember
Gsm înseamnă 2g. https://ro.m.wikipedia.org/wiki/GSM Legat de lipsa semnalului, te sfătuiesc să folosești canalele Orange ( Serviciul Clienți, Chat, serviciul.clienti@orange.ro, etc) până la rezolvarea problemei. Sunt convins că mai apar probleme, pentru că nimeni nu e perfect! Succes! Există și un topic dedicat: https://comunitate.orange.ro/questions/1993075-localitati-semnal-cunoasteti-orange

FLo1
#StarMember
Daca GSM=2G de ce exista ambele notiuni? Intreb si eu ca prostul... Cat priveste canalele de comunicare sugerate iti spun ca le-am exploatat la maximum. Ca doar un pacalici dintr-un shop de la coltul străzii nu are nici cunostintele nici puterea sa te ajute in acest sens. In fine... Sa fim sanatosi.

Andrei_2
Începător
De 5 minute

Miha_Z
#StarMember
Waw.. @Andrei esti cel mai "proaspat" client Orange. Ma bucur ca esti alaturi de noi si sper ca intrebarile din comunitate sa te ajute sa-ti faci o idee despre aceasta retea. Daca ai nelamuriri, nu ezita sa ne intrebi. O zi frumoasa sa ai!

Romeo_6
Începător
Din anul 2000

mario_3
Junior entuziast
de 11 ani si ceva

Bogdan
Junior
De aproximativ 4 ani .

Rosos
Începător
De prin 2008 , am incercat și alte rețele intre timp dar consider că Orange este cea mai buna . Am prins o opțiune prepay de mai bine de 7 ani , și nu regret in nici o zi de ea. Poate doar puțin deoarece obtiunea fiind veche nu am net suficient dar cumpăr separat :))

De 8 luni si sunt mulțumit până în momentul de față de sericile oferite

Vio73
#StarMember
Felicitări și sper să rămâneți alături de Orange cât mai mult!

Miha_Z
#StarMember
@Silviu Constantin sper sa fii multumit si de acum inainte de serviciile Orange.

Neaplicabil
Folosesc cartela PrePay de 12 ani.

Coach
Începător
De 22 ani, din prima zi al lui Orange, sub diferitele denumiri care l-au precedat

Vio73
#StarMember
Felicitări, Coach! Înseamnă că ești cel mai vechi client Orange din Comunitate!

Miha_Z
#StarMember
@Coach felicitari! Esti veteranul Orange-ului.