anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De cand sunteti clienti Orange?

Miha_Z
#StarMember
Eu sunt abonat Orange de 13 ani si vreo 4 ani am avut si cartela Pre Pay. In aceasta perioada am avut si 6 abonamente pentru membrii familiei si in mare parte am fost multumita de aceasta retea si de beneficiile oferite. Voi de cat timp sunteti in retea? Sunteti multumiti de ce primiti?
533 Răspunsuri 533

bogapostu
Explorator
2000-2018 abonat Orange, in 2018 am portat tot contul pe Vodafone dupa o expierenta neplcuta cu Orange, rezolvata, dealtfel, ulterior, anul acesta am revenit cu 2 numere in Orange (in urma scumpirilor abonamentelor in Vodafone), mai am unul la Vodafone. Singurul lucru naspa e ca am pierdut vechimea

XtiTM
Începător
Sunt client Orange de aproape 13 ani si numaratoarea continua. Dupa parerea mea este cea mai buna retea de telefonie din Romania.

Alex_m9
Începător
Din anul 2004 🙂

Veres89
Junior
De 10 ani sunt client orange de cand am primit primul telefon cadou, mi-am cumparat cartela orange fiindca nu exista pe aceea vreme alta retea in localitatea in care locuiesc

Dubel
Începător
Sunt din anul 2013

Ilie
Începător
De un an și 7 luni

Cris_Bogaciu
Junior
sunt la orange de 4- 5 ani datorita prietenului meu care cred ca e de 20 de ani. eu eram la Vodafone si imi faceau zile negre fiind neseriosi si dupa 15 ani de abonament la ei m-am portat la Orange si a fost cea mai buna alegere pe care am facut-o. calitate foarte buna a serviciilor si oameni profesionisti atat in magazine cat si la 300.

Szabolcs
Explorator entuziast
Sunt in retea Orange din 2007,iar abonament de 4 ani.

Miha_Z
#StarMember
Felicitari pentru anii petrecuti in reteaua Orange. Ne bucuram ca v-ati inscris in comunitatea Orange.

Din anul 2014 sunt abonată orange. Da am fost și sunt mulțumită. Mai sunt probleme cu semnalul dar nici ceilalți nu stau mai bine la acest capitol.

MariusL
Începător
Din 2015 pe prepay. Am avut un telefon blocat in Orage si nimeni nu se baga la decodat, asa ca a trebuit sa iau cartela la orange 🙂

MissAsmodeus
Începător
Din 2010. Am fost la ei 3 ani apoi am facut portare la Telekom pentru ca aveau cele mai bune oferte in 2013. Apoi spre finalul lui 2014 cei de la Telekom erau cam "zgarciti" si Orange-ul avea super-oferte in raportul minute+internet/cost. Asa ca din 2014 sunt la ei cu cartela PrePay si nu am de gand sa ma schimb. Chiar anul trecut am avut ceva probleme cu cei de la Orange, dar au raspuns foarte repede ai au inteles ca era vina sistemului nu a mea. Super-oferte, nu te rupe la buzunar, serviciul cu clientii rapid si eficient( fara fastaceli de genul " da nu e vina noastra, etc etc...)si internet cat sa te plictisesti. Ce sa mai vrei! ^_^

Miha_Z
#StarMember
@MariusL, uite ce a putut face un telefon, sa te tina in reteaua Orange timp de 4 ani. :))

ro861
Junior entuziast
1998, primul abonament la Dialog. Apoi in 2000 primul ALO pentru sotie si un nou abonament pentru mine, pe care il am si acum.Per total, foarte multumit!

Neaplicabil
Multumit per total cu o exceptie...in ultimele luni datorita unor noi "features", calitatea semnalului a fost 0...inafara de cele ultimele luni...raportul pret/calitate e OK.