anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De cand sunteti clienti Orange?

Miha_Z
#StarMember
Eu sunt abonat Orange de 13 ani si vreo 4 ani am avut si cartela Pre Pay. In aceasta perioada am avut si 6 abonamente pentru membrii familiei si in mare parte am fost multumita de aceasta retea si de beneficiile oferite. Voi de cat timp sunteti in retea? Sunteti multumiti de ce primiti?
533 Răspunsuri 533

Samy
Începător
Eu am 17 ani și 9 luni,și sunt mulțumit. Am 3 numere pe abonament 8€ ,50gb,50gb family,și sunt foarte mulțumit.

OT53BAN
Junior
Salut, hmmm am 30 ani și sunt client Orange de la 19 ani,numai abonament.

Moonlighting
Începător
Eu sunt client in retea din 1998 si am avut mereu abonament, in general chiar mai multe simultan pt ca in masina am alt sim si in general mai am un nr de backup. Am avut si abonamente/prepay in restul retelelor si pot spune ca am ramas cu Orange astazi pentru ca in mare este cel mai stabil. Nu este cel mai ieftin sau cu cele mai bune servicii dar ceea ce ofera este in general ok. Ce ma nemultumeste cel mai mult este abordarea abonament vs prepay care da multe avantaje cartelelor ceea ce eu percep ca o lipsa de consideratie pt abonati. In rest ... cu bune si rele sunt ok.

Madri
Începător
De 7 ani il folosesc . Da sunt mulțumită.

Fritzy_Elefantu
Începător
Eu sunt client fidel de pe vremea Dialog, din 2001. Atunci a fost montată o antenă în apropiere. De atunci am fost pe rând la cartelă, abonament, dar am păstrat același număr. Pentru mine Orange sunt cei mai buni.

Neaplicabil
cred ca initial de prin 2003,dar am avut si abonamente vodafone,si zapp. sincer in primii ani nu prea se merita,era mai mult un moft,mult prea scump. ma refer la toate firmele. cu zapp a fost mai bine,datorita internetului prin modem si prin telefon fix. dar,la acea vreme,totusi,era mai avantajos sa fii abonat clasic,la telefon fix,si la internetul sau. si ca oferta,si ca viteza. primul care m-a impresionat a fost rds,cu o viteza extraordinar de buna si cu un pret extrem de mic. din pacate restrans ca acoperire. apoi...am trecut la orange prepay,tot pentru internet. si am ramas fidel orange. aveam 5(!) prepay, "vanand" beneficiile netului. insa ne-am mutat intr-o zona mai dificila ca semnal si,dupa multe cautari,am trecut la 1abonament,2 prepay, si 2 routere . acum este foarte foarte bine cu semnalul. am fost extrem de multumiti cu oferta prepay(ofertele),si sunt extrem de multumit cu netul,ceva mai putin cu abonamentul,dar mergem mai departe,poate se va rezolva. per total,nu as schimba operatorul.

marius2019
Începător
pe cartela din 1999, iar pe abonament din 2008

costel54
Junior
Pe prepay de vreo 15 ani

Aurel
Începător
Eu abia anul trecut mi-am făcut abonament, dar am folosit prepay Orange de mai bine de 10 ani, primul meu număr de telefon a fost de la Orange, și sunt extrem mulțumit de această rețea

Sorin_2
Junior
Eu sunt abonat orange de 10 ani, iar in ultimii 5 am rămas pe Pre Pay, și reîncarc lunar. Pana luna trecută primeam 60 gb la 6 euro, iar acum s-a restrâns la doar 30 gb..

Sandrodan
Junior
In total de 10 ani

Matt_D
Junior
Sunt client din 2019!

Guffy
Începător
cam de aproximativ 18 ani

OvidiuMD
Începător
Salutare, sunt utilizator de servicii Orange de 10 ani. Am avut perioada când am utilizat și prepay. In rest toate bune

Valadoryn
Junior entuziast
Eu sunt client Orange de de 19 luni