anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De cand sunteti clienti Orange?

Miha_Z
#StarMember
Eu sunt abonat Orange de 13 ani si vreo 4 ani am avut si cartela Pre Pay. In aceasta perioada am avut si 6 abonamente pentru membrii familiei si in mare parte am fost multumita de aceasta retea si de beneficiile oferite. Voi de cat timp sunteti in retea? Sunteti multumiti de ce primiti?
533 Răspunsuri 533

jzmatekovics
Începător
Sunt abonat de 16 ani si am avut cartelă Pre Pay din anul 1999.

Mary
Începător
De 4 ani sunt abonat orange si sunt multumita.

AncaPisica
Junior
De 3 ani abonament si 2 ani inainte cartela. Dar as vrea sa trec acum iar pe cartela

Ctin
Începător
Beneficiar al serviciilor oferite de "Orange" pot spune că sunt de la apariția pe piața Românească a telefoniei mobile pe atunci parca Dialog se numeau prin anii '97-'98. Țin minte că aveam niste mobile care le puteai folosi printre altele ca și armă de apărare. Ca abonat am fost până acum 2 ani când am trecut pe PrePay Orange doar pentru ofertele mult mai bune față de abonament atât ca beneficii cât și ca preț. Am avut 4 abonamente din aceiași perioadă însă marketingului Orange nu i-a păsat că pierd clienții abonați, au mers doar la profit și la "mituirea" clienților cu mici oferte mai mari ca preț dar limitate că beneficii vis-a-vis de PrePay. Acum cu portarea numerelor sunt convins că au pierdut și m-ai mulți clienți. Per ansamblu, experiența cu Orange este una plăcută cu atât mai mult acum ca beneficiar al ofertei PrePay.

purcar
Începător
Am peste 10 ani de abonament la Orange, iar inainte de asta aveam cartela preplatita

Mary_1
Junior
Am abonamentul de 1 an și 5 luni și sunt super mulțumită.

Dream
Junior
Eu am abonament de cind a venit in Ro si se numea Dialog . 1997. Si acelasi numar. Nici o tentatie de a migra la altii in acesti ani. Au fost primii care au avut semnal in Delta

Viotoon
Junior entuziast
Sunt abonat de 5 ani și de 15 ani client orange.

Miha_Z
#StarMember
Bine ati venit in comunitate si multi ani inainte alaturi de Orange.

Theodor94
Începător
Din 2004, sunt multumit

Ravenn
Începător
De aproximativ un an si sunt mai mult decat multumita de servicii

Alex_3
Începător
De aproximativ 3 ani.Avand in vedere oferta primita in urma prelungirii contractului ,as putea sa spun că sunt foarte mulțumit.

valiana
Începător
Sunt clienta orange din 2014!!Am 6 abonamente de voce plus tv si internet acasa si 2 abonamente de internet pentru tableta si sunt f multumita!!!!

Sularov
Junior
Eu sunt client orange de 4 ani

VictorScott
Junior
Sal, am 2 ani si 8 luni ,am renuntat la vodafone si m-am portat la orange pt ca sunt mult mai profesioniști!