anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De cand sunteti clienti Orange?

Miha_Z
#StarMember
Eu sunt abonat Orange de 13 ani si vreo 4 ani am avut si cartela Pre Pay. In aceasta perioada am avut si 6 abonamente pentru membrii familiei si in mare parte am fost multumita de aceasta retea si de beneficiile oferite. Voi de cat timp sunteti in retea? Sunteti multumiti de ce primiti?
533 Răspunsuri 533

Mxx
Junior
3 ani. Foarte multumit

Carol
Începător
Client Orange sunt de peste 13 ani :) Niciodată nu am fost la alt operator de telefonie

Maimutica
Junior
Sunt clienta de aproximativ 2 ani

Bogdy99
Începător
Sunt client Orange de 4 ani si nu regret niciun moment.

SavaCristina23
Începător
Sun client orange de 6 ani cu abonament, am 5 abonamente active in prezent.

Razvan
#StarMember
Mulți ani înainte tuturor, alături de Orange.

Mak
Junior
De prin anii 2000.Am renuntat la abonament cand cei de la Orange nu au stiut sa si pastreze clientii dar am pastrat o cartela la ei in caz de nevoie.Abonamentul actual e enervant uneori dar e ok la 25.ron pe luna.

Emy
Junior entuziast
Buna. De foarte multi ani. Am avut o cartela in facultate cand era o promotie cu 2000 mii de minute si apoi am revenit la Orange. Prima cartela a fost "Dialog"

SHIELD
Începător
Saltu! Sunt abonat de 10 ani. Semnalul lasă de dorit și la portocala. Sunt zone in orașe mari unde am doar o liniuța. Net poți uita. Am un tel de servici la concurenta roșie și nu sunt probleme cu semnalul. Trist

mobill1
Începător
Din 2004 acum am și televiziune de la Orange plus 3 abonamente voce

rolenna
Junior
Sunt client Orange de aproximativ 18 ani. Am facut majoratul!

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
La mulți ani, tuturor! Eu am 15 ani și 5 luni în rețea, aștept cu nerăbdare majoratul 🙂

FaraUnID
Campion certificat
De cca 18 ani cu 3 abonamente de voce la care au fost atasate pe parcursul acestor ani diferite optiuni de voce si/sau date. Tin minte si acum inceputul anilor 2000 cu ziua in care am decoperit internetul pe mobil prin intermediul unui telefon Sagem MY-X-52 cu optiunea Wap Unlimited activata peste abonamentul meu de voce. Pretul optiunii Wap Unlimited era de 4 USD / luna la care se adauga pretul abonamentului de voce si ofera in versiunea Wap 1.0 viteze de maxim 128 kbps cu o limita maxima a fisierului descarcat de 250 kbps. Atasamentele sunt pentru "dinozarurii" retelei si pentru nostalgici! Ce vremuri....

Sosoinet
Începător
18 ani de Alo :))

Nelu
Junior
Din 2013. Și da, și nu! La capitolul acoperire, semnal, roaming sunt cei mai Ok. Ar trebui sa își mai schimbe un pic pachetele de servicii, mă refer la consumul extra-abonament, sau de oferire a unor opțiuni suplimentare la nevoie.