anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum pot dezactiva o plata lunara prin SMS?

Ascary
Campion certificat
Salut prieteni. Soția a activat mai demult o plata lunara pe factura de 4 euro pentru ajutorarea construcției unui spital din Romania. Întreb dacă se poate dezactiva cândva aceasta plata sau rămân permanent cu ea. Mulțumesc.
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember
Poti opri donatia lunara cu mesajul "SPITAL STOP" la 8844, respectiv 8864. Mai multe detalii poti gasi in link-ul urmator: https://www.bursadefericire.ro/sms-8844-spital

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

Razvan
#StarMember
Ai putea sa vorbești cu cei care dețin numărul și sa îți dea modalitatea de a dezactiva plata lunară.

teacher_
#StarMember
Salut. Eu asta am găsit pe site-ul ANCOM... Atașez screen shot. Nu știu dacă ai activat prin SMS plata sau altcumva. Sper să îți fie de folos.

Miha_Z
#StarMember
Poti opri donatia lunara cu mesajul "SPITAL STOP" la 8844, respectiv 8864. Mai multe detalii poti gasi in link-ul urmator: https://www.bursadefericire.ro/sms-8844-spital

teacher_
#StarMember
Revin. Am găsit ce căutai.... Poți opri donația lunară cu mesajul "SPITAL STOP" la 8844, respectiv 8864. E de pe site-ul lor.

Jay
Campion certificat
@Ascary, cred ca e vorba de poza atașată.. nu stiu cine mai face un spital in Romania.. 🙂

FaraUnID
Campion certificat
@Jay Este vorba de campania #NoiFacemUnSpital prin care Mastercard doneaza 1 milion de euro pentru constructia unui spital de oncologie pediatrica. Doar asa se mai construieste ceva in Romania: Daca se unesc mai multe entitati private si construiesc pe banii lor, ceea ce trebuia sa faca statul din bani publici si/sau cu fonduri europene.

Jay
Campion certificat
@FaraUnId, despre acel spital spuneam si eu.. sms-ul este din telefonul meu, cred ca primul mesaj l-am dat acum 2-3 ani ... din acest motiv l-am postat, pentru ca la final spune cum poti opri donația.. respectiv SPITAL STOP la 8844.. si sunt si alte date unde se pot obtine informatii.. un număr de telefon si o adresa de mail... Dacă nu ma insel si OMV a donat 10 milioane de €..

Laura_cio
Senior
Și eu am activat aceasta plata pentru doar 2€/ luna pentru fundația “Bursa de fericire”. Poți opri donatia lunara cu SPITAL STOP la 8844. Info la 0729999777.

Romeo_
Senior certificat
Laura, numarul afisat de tine nu este in reteaua Vodafone? A fost portat?