anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce se va intampla cu posesorii actuali Huawei, in urma interzicerii accesului la serviciile Google?

Anonim
Neaplicabil
Sunt posesor de Huawei și cred că toți utilizatorii acestui brand (dar și cei care folosesc Honor, sub-brand-ul Huawei) sunt curioși la ce se pot aștepta.
1 Soluţie acceptată‚

Nobel
Începător

Salutare tuturor!

 

Pentru cei care încă mai au întrebări cu privire la acest subiect am atașat o carte de vizită care conține un număr de telefon și un minisite.

Vă recomand fie să sunați la numărul de telefon de pe cartea de vizită, fie să accesați minisite-ul pentru un răspuns oficial din partea celor de la Huawei.

 

Eu sunt posesor de Huawei și imediat ce am aflat despre acest incident am mers într-un magazin Orange iar de la consultantul din magazin am primit informațiile necesare, dar și această carte de vizită. După ce am sunat la acest număr și am vizitat minisite-ul am primit toate răspunsurile de care aveam nevoie.

 

Mulțumesc Huawei și Orange pentru profesionalismul de care au dat dovadă!

 

Vizualizare soluţie în postul original

262 Răspunsuri 262

teacher_
#StarMember
Ok, și după 855+, ce urmează? S-a anunțat ceva? 900 poate? Sau 860...

Anonim
Neaplicabil
@teacher_, momentan nu s-a auzit nimic. La cum evoluează tehnologia ne putem aștepta la noutăți curând. Din ce am aflat, Quallcomm va relua colaborarea cu Huawei, ceea ce e îmbucurător. Aștept să se confirme zvonul.

FaraUnID
Campion certificat
Statele Unite şi China se apropie de iniţierea primei etape a unui acord comercial bilateral, a spus marţi seară preşedintele american, Donald Trump, citat de agenţia de presă Bloomberg, potrivit Mediafax. „Suntem aproape, putem avea curând o etapă semnificativă a acordului”, a spus Donald Trump într-un discurs rostit la Clubul Economic din New York. Donald Trump a subliniat că Administraţia din China vrea insistent un acord comercial cu Statele Unite, oferind asigurări că tratatul va fi semnat doar dacă va fi benefic pentru companiile şi cetăţenii americani. Preşedintele SUA a reiterat criticile la adresa Chinei. „Nu a înşelat nimeni mai bine decât China. Furturile de locuri de muncă americane şi de avuţie din SUA s-au încheiat”, a spus Trump, atribuindu-le vina foştilor lideri americani pentru că au permis acest lucru. Sursa - https://www.digi24.ro/stiri/externe/mapamond/donald-trump-statele-unite-si-china-se-apropie-de-prima-etapa-a-unui-acord-comercial-1215943

Vio73
#StarMember & September Problem Solver
Să sperăm că e de bine. Cred că îmi iau și eu ceva de la ei cât de curând!

Razvan
#StarMember
Probabil embargoul chinez a afectat și afacerile americanilor și probabil de aceea a mai îndulcit tonul.

Vio73
#StarMember & September Problem Solver
Așteptăm noutăți și telefoane 5g la preț competitiv, dar cu suport de android.

Vio73
#StarMember & September Problem Solver
Din păcate, cred că suportul android la noile modele Huawei, va fi doar o amintire.

Razvan
#StarMember
Vedem, lucrurile încă nu s-au finalizat. Deocamdată modele deja lansate, primesc update-uri, probabil încă vreo 1-2 ani.

Vio73
#StarMember & September Problem Solver
E, după aceea ne mutăm la alții!

Anonim
Neaplicabil
Eu încă sper că se va rezolva și vom putea folosi serviciile Google pe viitoarele terminale Huawei. Dacă nu, cel mai probabil voi trece pe OnePlus sau Xiaomi 😉

Razvan
#StarMember
Peste 2 ani, om trăi și om vedea, deocamdată mă bucur de telefon.

Vio73
#StarMember & September Problem Solver
Uite că, încetul cu încetul, chinezii și creat o alternativă solidă la google play!

Cathy
Explorator entuziast
Desi la vremea cand a aparut aceasta intrebare aici in comunitate mi se parea ceva exagerat uite ca intre timp vazand ca lucrurile nu stau tocmai ok atunci cand am avut ocazia am renuntat la Huawey-ul pe care il aveam si mi am luat un Samsung. Chiar daca eram multumita de el si nu pot zice ca e mare diferenta intre cele doua telefoane la ce ma intereseaza pe mine nu compar acum softul, pixeli si altele de care habar nu am dar aceste incertitudini legate de Huawey m au facut sa renunt la marca.

Ascary
Campion certificat
Si ești mulțumită de Samsung Chaty? 🙂

Cathy
Explorator entuziast
Da Ascary sunt foarte multumita mai ales ca este mai mare ca dimensiuni...ca nu poti spune chiar in toate situatiile, lasa ca nu conteaza dimensiunea :)))