anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce se va intampla cu posesorii actuali Huawei, in urma interzicerii accesului la serviciile Google?

Anonim
Neaplicabil
Sunt posesor de Huawei și cred că toți utilizatorii acestui brand (dar și cei care folosesc Honor, sub-brand-ul Huawei) sunt curioși la ce se pot aștepta.
1 Soluţie acceptată‚

Nobel
Începător

Salutare tuturor!

 

Pentru cei care încă mai au întrebări cu privire la acest subiect am atașat o carte de vizită care conține un număr de telefon și un minisite.

Vă recomand fie să sunați la numărul de telefon de pe cartea de vizită, fie să accesați minisite-ul pentru un răspuns oficial din partea celor de la Huawei.

 

Eu sunt posesor de Huawei și imediat ce am aflat despre acest incident am mers într-un magazin Orange iar de la consultantul din magazin am primit informațiile necesare, dar și această carte de vizită. După ce am sunat la acest număr și am vizitat minisite-ul am primit toate răspunsurile de care aveam nevoie.

 

Mulțumesc Huawei și Orange pentru profesionalismul de care au dat dovadă!

 

Vizualizare soluţie în postul original

262 Răspunsuri 262

Ascary
Campion certificat
Samsung e Samsung. Daca vorbim și de gama de vârf...cea mai buna alegere daca bugetul o permite. Felicitări pentru achiziție.

Anonim
Neaplicabil
Gusturile nu se discută ;) Nu sunt două modele din aceeași clasă, Huawei P20 lite e mult mai slab decât Samsung S9. Fiecare alege ce își dorește și îi place.

Miha_Z
#StarMember
@Cosmin nici nu aveai cum sa fii dezamagit de Samsung S9. Eu am Samsung S9+ si sunt foarte multumita de el.

teacher_
#StarMember
@Cocolosh are dreptate, gusturile nu se discuta. Și eu prefer Huawei. Sper sa îmi iau un P30 in viitorul apropiat 🙂

Anonim
Neaplicabil
@teacher_ și eu aș vrea un model viitor tot de la Huawei. Sper să se reglementeze situația dintre SUA și Huawei. Dacă nu, mă gândesc să trec la OnePlus sau Sony 😉

teacher_
#StarMember
Sa știi că am găsit un model de Xiaomi super tare... Uite link-ul.. https://m.emag.ro/telefon-mobil-xiaomi-redmi-note-8-pro-dual-sim-64gb-6gb-ram-4g-mineral-grey-redmi-note-8-pro-64-6-grey/pd/D0Q3B8BBM/?X-Search-Id=32a730077bcc51fc0545&X-Product-Id=52509731&X-Search-Page=1&X-Search-Position=14&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view Mă gândesc serios să îl cumpar, mai ales că are caracteristici super.

Anonim
Neaplicabil
@teacher_ da, îl știu. Mă întreb dacă procesorul este ok. Aș prefera unul de la Quallcomm dar se pare că și cei de la Helio au procesoare performante. Am avut Xiaomi și am fost impresionat de calitate și de prețul mic. Este un brand de luat în calcul.

Vio73
#StarMember & September Problem Solver
Nu cred că vor fi modificări spectaculoase în perioada următoare. Eu mai aștept un pic să vedem ce se întâmplă. Doar dacă mă dă ceva pe spate, trec la achiziție.

teacher_
#StarMember
@cocolosh, nu știu care e diferența dintre Qualcomm și Helio.. 🙂

Anonim
Neaplicabil
@teacher_, teoretic procesoarele Quallcomm ar fi mai performante, cu consum redus de energie și mai puternice. În teorie! 😉

Vio73
#StarMember & September Problem Solver
Cele mai bune sunt quallcomm snapdragon 855 și 855 plus!

teacher_
#StarMember
Bine de știut... Mulțumesc!

Razvan
#StarMember
@cocolosh, o să trec la Sony cu Snapdragon 855, dar Samsung nu mă atrage momentan.

Vio73
#StarMember & September Problem Solver
Cred că și eu o să fac la fel, Răzvan!

Anonim
Neaplicabil
Și OnePlus 9T Pro are 855. În curând mai multe device-uri vor avea 855 și 855+ Vom avea de unde alege 🙂