anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce se va intampla cu posesorii actuali Huawei, in urma interzicerii accesului la serviciile Google?

Anonim
Neaplicabil
Sunt posesor de Huawei și cred că toți utilizatorii acestui brand (dar și cei care folosesc Honor, sub-brand-ul Huawei) sunt curioși la ce se pot aștepta.
1 Soluţie acceptată‚

Nobel
Începător

Salutare tuturor!

 

Pentru cei care încă mai au întrebări cu privire la acest subiect am atașat o carte de vizită care conține un număr de telefon și un minisite.

Vă recomand fie să sunați la numărul de telefon de pe cartea de vizită, fie să accesați minisite-ul pentru un răspuns oficial din partea celor de la Huawei.

 

Eu sunt posesor de Huawei și imediat ce am aflat despre acest incident am mers într-un magazin Orange iar de la consultantul din magazin am primit informațiile necesare, dar și această carte de vizită. După ce am sunat la acest număr și am vizitat minisite-ul am primit toate răspunsurile de care aveam nevoie.

 

Mulțumesc Huawei și Orange pentru profesionalismul de care au dat dovadă!

 

Vizualizare soluţie în postul original

262 Răspunsuri 262

Neaplicabil
Deocamdata se fac diverse speculatii si planuri... greu de zis cum va arata anul viitor ca software pe Huawei. Daca vor reusi sa convinga lumea ca se lasa de spionaj in core networking si-ar asigura sprijinul producatorilor de software.

Vio73
#StarMember
Chiar sunt curios cu cine îsi va construi Orange rețeaua 5g.

Neaplicabil
Unii fac cu Ericsson...

Glontzu
Junior
Nu vor mai fi cumparate

Vio73
#StarMember
Cine nu vor mai fi cumpărate?

Ascary
Campion certificat
La Huawei se refera că nu vor mai fi cumpărate. Însă eu inclin sa cred că tot acest scandal va duce la o creștere a vânzărilor companiei Huawei.

delfinas
#StarMember
Deocamdata, Huawei, din pacate, are mult de suferit economic din cauza acestei absurditati,e cu un picior in groapa! 😞

Neaplicabil
Nu e in groapa pentru ca isi redimensioneaza rapid investitia si personalul dupa cerere si asa ramane in mers fara probleme majore atat ca nu mai au acelasi profit si trebuie sa tinteasca mai jos. Efectele pe termen lung se vor atenua cu timpul. Ascary - nu cred ca vor creste vanzarile din moment ce au redus capacitatile de productie, se asteapta si la reducerea vanzarilor dar atata timp cat se aliniaza cu nevoia nu e o problema serioasa, nu vor fi in varf atat.

wazup300
Începător
O să se remedieze

ro861
Junior entuziast
Eu nu cred ca se va intampla ceva grav. Inca putina presiune, ca doar e razboi economic, nu? Dar una peste alta, lucrurile vor merge inante...

Razvan
#StarMember
Vor avea de suferit și companiile americane, deoarece și ele își vor limita producția de procesoare și alte aceesorii necesare la fabricarea telefoanelor.

Vio73
#StarMember
De-aia au și spus companiile americane că ele colaborează în continuare cu Huawei. https://m.go4it.ro/business/companiile-americane-pot-depune-cereri-pentru-a-colabora-cu-huawei.-trebuie-sa-demonstreze-ca-relatiile-nu-vor-afecta-siguranta-nationala-18229881

Neaplicabil
Sunt doar jocuri politice...nicio parte nu isi permita sa aiba pierderi, totul se va rezolva.

vali2bsal
Junior
buna ziua,,,bine ca nu am cumparat....ma batea gandul sa iau unul cu puncte.

Anonim
Neaplicabil
@vali2bsal, poți cumpăra liniștit.