anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce se va intampla cu posesorii actuali Huawei, in urma interzicerii accesului la serviciile Google?

Anonim
Neaplicabil
Sunt posesor de Huawei și cred că toți utilizatorii acestui brand (dar și cei care folosesc Honor, sub-brand-ul Huawei) sunt curioși la ce se pot aștepta.
1 Soluţie acceptată‚

Nobel
Începător

Salutare tuturor!

 

Pentru cei care încă mai au întrebări cu privire la acest subiect am atașat o carte de vizită care conține un număr de telefon și un minisite.

Vă recomand fie să sunați la numărul de telefon de pe cartea de vizită, fie să accesați minisite-ul pentru un răspuns oficial din partea celor de la Huawei.

 

Eu sunt posesor de Huawei și imediat ce am aflat despre acest incident am mers într-un magazin Orange iar de la consultantul din magazin am primit informațiile necesare, dar și această carte de vizită. După ce am sunat la acest număr și am vizitat minisite-ul am primit toate răspunsurile de care aveam nevoie.

 

Mulțumesc Huawei și Orange pentru profesionalismul de care au dat dovadă!

 

Vizualizare soluţie în postul original

262 Răspunsuri 262

Vio73
#StarMember
De când am testat P30 PRO, am cam rămas cu gândul la el.

delfinas
#StarMember
Eu înțeleg că firmele americane au ascultat de țăcănitul șef, dar alte guverne din alte țări cum au înghițit gălușca fără să aibă niste dovezi serioase? Băiatul ăla s a dus în Coreea de Nord, doar că era în zonă, să se vadă cu prietenul lui, Kim Jong Un sau cum îl cheamă. Adică ăsta acuza Huawei de spionaj și el se bate pe spate cu rivalii SUA, președinții Rusiei, Coreei de Nord, Chinei și premieri sănătoși la cap pun... la ce debitează marele blond???

Sandrodan
Junior
Partile s-au impacat

Costy
Explorator entuziast
Oferte noi pentru cine dorește să achiziționeze terminale Huawei din seria P30/P30 Pro /P30 Lite Sursa : https://www.gadget.ro/inlocuire-gratuita-a-ecranului-pentru-cine-achizitioneaza-huawei-p30-pro-p30-sau-p30-lite-in-perioada-10-31-iulie/

Vio73
#StarMember
Sunt mai mici la alții pentru Huawei P 30 pro. Să sperăm că va fi bine și nu vor mai fi probleme între americani și chinezi.

Alias2000
Junior
Sunt posesor Huawei și aștept să vedem ce se poate face

Erica
Junior
Pana va hotărâți voi... Eu cumpăr P30. Are careva unul mai ieftin?

Vio73
#StarMember
Foarte bine! Succes!

Ascary
Campion certificat
Cumpara-linistit Erica,nu se întâmplă nimic,iar daca va fi vreo schimbare în privința telefoanelor Huawei aceasta va fi în bine.

Alex86
Explorator
S-a rezolvat problema.Era imposibil sa interzica accesul la aplicatii atator utilizatori din intreaba lume.

Vio73
#StarMember
Să sperăm că e în regulă acum!

Cosmin1
Junior
Va fi cum a fost la început

Vio73
#StarMember
Asta vom vedea.

Florin_3
Junior
Dispozitivele vechi Huawei nu vor fi afectate, iar de cele noi se vor ocupa pentru un nou sistem de operare

Vio73
#StarMember
Atunci iar nu e bine. Dar vom vedea!