anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cât de receptivă este Orange la sugestiile noastre?

Razvan
#StarMember
Vi se pare ca va asculta Orange și implementează sugestiile?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
De regulă sunt receptivi, dar nu în toate situațiile. La partea de Ofertări, la cantitatea de internet și multe altele ar putea fi mult mai atenți și mai cu băgare de seamă. Adică sunt situații și situații!

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

Vio73
#StarMember
De regulă sunt receptivi, dar nu în toate situațiile. La partea de Ofertări, la cantitatea de internet și multe altele ar putea fi mult mai atenți și mai cu băgare de seamă. Adică sunt situații și situații!

Ascary
Campion certificat
Eu am primit întotdeauna tot ce am cerut de la Orange,în limita bunului simt,bineînțeles. Referitor la sugestii,cred că se tine cont și dacă nu apar modificări rapid sunt aproape sigur că odată cu creșterea sugestiilor pe aceeași temă,Orange le va implementa,total sau modificate.

Laura_cio
Senior
Da, eu am primit răspuns favorabil imediat. Toate reglementarile s-au făcut rapid. Chiar sunt bine organizați și prompți, cred ca Iakunin calcul si sugestiile.

Jay
Campion certificat
Presupun ca, daca sunt lucruri care vin de la mai multi utilizatori si care se cer implementate vor fi luate in considerare.. Eu am fost multumita pana acum, nu am prea avut sesizari de facut, dar, atat cat am interactionat a fost ok..