anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Bonusuri Orange oferite la ziua de naștere/ onomastica

Laura_cio
Senior
De ziua de naștere/onomastica, Orange oferă cadouri pentru cartela/abonament. Despre ce cadouri este vorba?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Doar pentru posesorii de abonamente se oferă net nelimitat în luna în care ai ziua de naștere și de ziua onomastică un voucher de 10% reducere la accesorii în Magazinul online. Poti vedea aici noua campanie de fidelizare https://www.orange.ro/orange-thank-you/

Vizualizare soluţie în postul original

81 Răspunsuri 81

Vio73
#StarMember
Mi-a plăcut faptul că n-ai reușit să consumi netul nelimitat. E tare gluma!

Jay
Campion certificat
Net nelimitat.. nici eu n-am reusit sa-l termin :D.. Imi place ca mai exista si beneficiul votat de noi clienții.. de onomastica nu se pune problema..

Vio73
#StarMember
Dacă te chinui mai mult, poate-l termini!

Miha_Z
#StarMember
Florin D tu ai abonament? Ei trimit mesaje cu urari pe toate numerele de telefon, dar doar de ziua de nastere si nume a titularului abonamentelor.

Vio73
#StarMember
Da, dacă nu are telefonul pe numele lui, primește titularul abonamentului urările. Sau poate nu le-a observat, pur și simplu. Se mai întâmplă!

Florin_D
Cunoscător certificat
Miha Z, da, am abonament de 42E plus internet si cablu tv de la Orange, clar au toate datele mele inclusiv cele doua prenume ale mele, dar din pacate nu am ptimit de onomastica nici o data un mesaj de la orange. Am primit mesaje de la multi ani, dar doar de la prieteni si familie 🙂

Vio73
#StarMember
Cine știe cum stă treaba prin calculatoarele lor!

Ascary
Campion certificat
Florin D,un email trimis la Orange n-ar strica.

Vio73
#StarMember
Sau un telefon la 300, o conversație pe chat, etc.

Ascary
Campion certificat
Ce este scris e scris. Cele mai multe probleme le-am rezolvat in scris. La 300 se rezolva probleme obișnuite și mai puțin grave.

Vio73
#StarMember
Încerci mai multe variante.

Ascary
Campion certificat
Și asta este adevărat. Eu am propus-o pe cea mai sigura.

Romeo_
Senior certificat
Net nelimitat si voucher doar la abonament pt ziua de nastere?

Vio73
#StarMember
Toată luna în care ai ziua de naștere și voucher.

Miha_Z
#StarMember
Ciudat Florin D, eu am primit mereu urari si " mici atentii" de Sf Mihail si de ziua de nastere. Poti lua legatura cu un operator si cere mai multe lamuriri. Poate nu au "bifate" datele in calculator.