anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

0374494521 Cum pot afla al cui este numarul de telefon?

alexandrux
Junior

Buna seara, am fost sunat de la acest numar

 0374494521 si ieri si astazi. Cum pot afla al cui este numarul de telefon?

6 Răspunsuri 6

Vio73
#StarMember

Salutare!

Cel mai simplu este să răspunzi la telefon. Pare să fie număr de Orange, probabil de la Ofertări.

Baftă!

Salutare,

Am raspuns la telefon prima data, dar a raspuns un robot fara sa zica nimic si a intrat un ton de apel, ca si cum as suna eu...

Am vorbit pe chat cu un operator si mi s-a spus, ca nu ar fi numar de orange.

Atunci poate fi de la unii cu oferte ,,variate". Probabil de pe la Top Shop sau alții, că au și ăia numere asemănătoare. Dacă ți-au spus ei că nu e de la ei, atunci e clar.

Salut Alexandru. Numărul este din rețeaua Orange România, dar nu înseamnă că apelul a fost din partea echipei Orange RO. În schimb, având contact cu un ”robot”, înseamnă că poate fi ori din partea unei firme cu profil de marketing / sondare, sau anumite societăți care prin personalul lor apelează potențiali clienți pentru prezentarea unor diferite produse/servicii.

Salut. Am incercat sa caut detalii legate de numarul de telefon. Pe google nu apare nimic.

klaudiu2023
Începător

am fost sunat si eu, acelasi numar...la fel, prima zi un robot, a doua zi, o doamna, chipurile de la engie, chipurile apel inregistrat, care-mi cerea ultimele ...6 cifre din CNP pentru nu stiu ce sesizare!