anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Factura mare

Claudiu32
Junior

Cod abonat R4053001475721. Am un abonament tv de 5 euro lunar.  Ultima factura e de 39 lei.  Din factura nu reusesc sa inteleg  de ce asa mult. Locuiesc in italia si nu reusesc sa apelez numarul de asistenta. In chat nu ma poate ajuta nici un operator pentru ca abonamentul meu face parte de o alta ramura orange telecomunicati. Ambi operatori cu care am vorbit in chat au facut o solicitare  dar pana acum nu am fost contactat. Din pacate am doar un numar italian  0039xxxxxxxxxx. Daca nu ma ajuta cineva sa inteleg factura, voi intrerupe platile.  Multumesc celor c'è ma vor ajuta.

1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember & April's Problem Solver

Din cate vad in factura, ai 2 abonamente, unul pt serviciile TV, in care ai si un cont de HBO, care nu e gratuit, iar altul e pt un serviciu online, Orange TV Connect, gratuit. De acolo totalul de 39 de lei.

Vizualizare soluţie în postul original

16 Răspunsuri 16

Pentru mobil... da, pentru TV se pare că nu. Cel mai simplu este să compari cu o factură anterioară și să vezi ce s-a modificat.

Deci s-a gasit problema....

Asa cum ziceau si ceilalti, optiunea HBO pentru Tv o platesti, fiindca se pare ca perioada ei de gratuitate s-a incheiat, daca inteleg eu bine. Trebuie sunat la 300, apoi 2-1-1-1 pentru a vorbi cu un operator care sa ti-o dezactiveze.