anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Salutare și Bine v-am găsit!

Marius82
Junior entuziast

Sunt mai nou pe aici asa ca va trebui să mă acomodez un pic!

1 Soluţie acceptată‚

Marius82
Junior entuziast

Sunt pasionat de tehnologie și  pot să mă declar unu dintre fanii Samsung așa că ,aș putea să ofer ajutor ( dacă va fi nevoie ).

Vizualizare soluţie în postul original

15 Răspunsuri 15

Anca07
#StarMember

Buna Marius, 

Bine ai venit! Daca vrei sa impartasesti ceva cu noi, poti "rasfoi" filele comunitatii, nu cumva sa fie discutat deja acel subiect, si daca nu e, poti sa adaugi tu unul, si il putem discuta. Pana atunci, poti citi si te poti delecta cu diversele subiecte deja discutate.

Seara faina!

FLo1
#StarMember

@Marius82: Bun venit în Comunitate.  Așadar, pentru început, relaxare, joc de glezne, pregătești contribuții în Comunitate ca răspunsuri, întrebări sau constatări, iar efortul îți va fi recompensat cu aprecieri garantate și alte surprize nenumărate. 👍😎

Marius82
Junior entuziast

Eu sunt membru ca să zic așa în alta comunitate ( ca idee ), deci sunt "familizat".

NickyS
Community Manager
Community Manager

Salut si bine ai venit! 🙂

Marius82
Junior entuziast

Sunt pasionat de tehnologie și  pot să mă declar unu dintre fanii Samsung așa că ,aș putea să ofer ajutor ( dacă va fi nevoie ).

@Marius82: Excelent. Fiecare părere/experiență  este apreciată și contează. Deci rămâi conectat cu subiectele care te preocupă și oferă suport acolo unde crezi că o idee în plus va face... diferența. Mulțumim că ești alături de noi.

Vio73
#StarMember

Salutare!

Cred că fiecare persoană care își aduce contribuția, poate fi un mare plus pentru Comunitate în general și pentru persoanele pe care le ajută in mod special.

Deci ești binevenit printre noi!

delfinas
#StarMember

Bun venit in Comunitate, Marius!!!

Te așteptăm cu soluții, mai ales pe tema Samsung, daca îți place așa de mult această marcă!

Marius82
Junior entuziast

Folosesc de mult timp dispozitive Samsung și chiar le Recomand! 

Marius82
Junior entuziast

Bună! Dacă va fi nevoie de mine și când pot, cu siguranță!

Razvan
#StarMember

Bine ai venit! 😍🙂🌞🌝

Marius82
Junior entuziast

Mersi 

Anonim
Neaplicabil

Bine ai venit, @Marius82 ! Ce dispozitive Samsung ai? De ce le recomanzi? Ce alte mărci îți plac? 👍

Marius82
Junior entuziast

Salut! Păi în momentul de față,  ca și telefon principal dețin un Galaxy S22 ( dar vreau să fac trecerea la S23 Ultra,  mai port la mâna un Galaxy watch 5 Pro, am niște Buds 2Pro,  o tableta Galaxy Tab S7, plus baterie externă,  boxă portabila,  și bineînțeles și câteva dispozitive casnice,  gen cuptor cu microunde,  mașină de spălat,  smart TV,  etc. Ptr ca sunt durabile în primul rând,  și ( sper sa nu fiu înjurat de utilizatorii Apple,  eu zic ca , S23 Ultra se poate întrece cu un IPhone 14 pro sau pro max la orice capitol!