anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

O surpriză neplăcută vom avea de la Orang până la final de an .

Nicolae76
Explorator
 
9 Răspunsuri 9

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

E o intrebare? E noutate? Ne spui si noua despre ce e vorba? De ce esti atat de pesimist? 🙂

Client Orange

Deja la scumpirii se gândește și noul director general Orange Romania dupa noile modificări făcute de guvern cu marii de salarii și noi taxe și impozite 

 

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Ai o sursa din care ai tras concluzia asta? Nu zic ca ar fi exclus. E posibil sa fie si asta. Dar intreb doar de unde ai dedus chestia asta. E vreo stire pe undeva? Un interviu cu el? Postare oficiala?

Client Orange

FLo1
#StarMember

Până la surprizele Crăciunului să ne bucurăm de prezent și să ne documentăm temeinic înaintea oricărei decizii. Răspândirea zvonurilor de la colț de bloc nu face viața mai liniștită. Live life, don't leave life.🙃

Anonim
Neaplicabil

Chiar m-aș bucura să crească, o sa am motiv să trec pe yoxo 9 lei 🙂. Ar fi normal ca Orange să respecte un contract pe 1,2 ani nu să schimbe regulile în timpul jocului, ca eu daca ii sun și le zic ca de luna viitoare numai pot plăti factura ca deh motive financiare ei nu dau 2 bani pe motivele mele, clientul e obligat să respecte ce a semnat dar operatorul nu 😂, și cu 1 cent daca crește voi rezilia. Ia să le dam și noi e-mail ca de luna viitoare plătim cu 5 lei mai puțin ca na inflația și alte motive 😂

Sunt curios daca cineva chiar a incercat sa trimita la vreun operator un email de tipul: "De luna viitoare modific unilateral contractul si micsorez plata abonamentului cu 5 lei, daca nu sunteti de acord, puteti denunta unilateral contractul". Ar fi un precedent interesant.

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Ar fi, asa-i? :))

Client Orange

Nu-mi da idei 🤣

Dar sa stii ca daca ei ma anunta ca scumpesc, ii voi anunta si eu ca vreau sa ieftinesc. Oricum, din ce stiu eu, si la scumpirile anterioare doar abonamentele in afara perioadei minime s-au scumpit, sau cel putin asa a fost in cazul meu

Hmm... eu am primit scumpirea in perioada contractuala. Aveam mai putin de 12 luni de contract din 24 si am primit scumpirea minune.