anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Știați că Orange a avut cel mai lung contract de sponsorizare?

Ascary
Campion certificat
Ghiciți cu cine a avut Orange cel mai lung contract de sponsorizare.
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Te referi cumva la Dinamo?

Vizualizare soluţie în postul original

13 Răspunsuri 13

Vio73
#StarMember
Legat de ce?

Vio73
#StarMember
Te referi cumva la Dinamo?

Ascary
Campion certificat
Voi trebuie să veniți cu răspunsurile 🙂

Ascary
Campion certificat
Dar da,de clubul Dinamo e vorba. Orange a sponsorizat 12 ani. Cel mai lung contract de sponsorizare din Romania.

Razvan
#StarMember
Tare, nu mi-as fi inchipuit o sponsorizare atat de lunga cu ei. In prezent sponsorizeaza liga 1.

Vio73
#StarMember
E foarte bine.

Miha_Z
#StarMember
A fost in avantajul amandurora. Dinamo a primit sponsorizarea si Orange-ul reclama gratis.

Vio73
#StarMember
Am știut de Dinamo, dar n-am știu că s-a terminat. Îmi plăcea enorm când vedeam scris Orange pe tricourile jucătorilor de la această echipă. Chiar și pe stadion (pe margine) era scris ,,Orange", dând altă imagine de ansamblu competiției în sine.

Alex_G_
Cunoscător
Wow! Ce perioada lunga de sponsorizare. Dinamo a fost și încă este una dintre echipele de fotbal îndrăgite din România și prin intermediul lor și Orange a primit reclama gratis la fiecare meci și apariție a lor.

Alex_G_
Cunoscător
Oare acest contract s-a încheiat? Dacă da, care ar fi motivele?

Vio73
#StarMember
Se pare că s-a încheiat sau urmează să se încheie. https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/exclusiv-schimbare-majora-la-dinamo-parteneriatul-cu-sponsorul-orange-se-termina-dupa-12-ani-564865.html

Romeo_
Senior certificat
Pai Orange ar trebui sa sponsorizeze doar echipa de pe locul 1 in toti anii astia ;)))

Vio73
#StarMember
S-au mai schimbat cei de pe locul I și nu aveau ei de unde să știe care sunt ăia înainte.