anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Nu pot vizualiza detalii convorbiri abonament

OanaCarina
Junior
De ce nu pot vizualiza detaliile convorbirilor pe unul din numerele mele din abonament?
13 Răspunsuri 13

Vladvaga
Junior entuziast
Ai incercat din aplicatie sau?

OanaCarina
Junior
Am încercat din aplicație,dar nu se actualizează, îmi afișează numai pentru ziua precedenta.

Vladvaga
Junior entuziast
Mai multe detalii gasesti aici: https://www.orange.ro/help/cum-verific-detaliile-de-convorbiri-4 Insa ,,detaliile de convorbiri pentru luna curentă sunt afişate cu o întarziere de 72 de ore şi au caracter informativ."

OanaCarina
Junior
Totuși pe celalalt număr sun afișate detaliile convorbirilor.

Vio73
#StarMember
Salutare! Dacă nu le regăsești, cere ajutorul unui consultant Orange prin intermediul aplicației My Orange-secțiunea Contact sau la numărul 300. Poate fi o problemă tehnică la contul tău, dacă zici că nu-ți afișează mai mult pe unul dintre numere, iar pe altul îți afișează. Oricum, le vezi cu ceva întârzieri, adică pe cu vreo 2-3 zile în urmă (72 de ore), lucru pe care trebuie să-l știi. Succes!

Vladvaga
Junior entuziast
Sa ne spui si noua cum ai rezolvat problema.

Viocat
Senior certificat
La mine in aplicatie apare mesajul " A inceput procesul de emitere a facturilor. Pana in data 09-01-2022 lista de convorbiri pentru luna curenta nu este disponibila. Multumim pentru intelegere."

FLo1
#StarMember
Încearcă varianta desktop (web), nu aplicația. Întotdeauna merge mai sigur și mai complet decât aplicația.

Viocat
Senior certificat
@FLo1 Folosesc destul pc la munca. Parca nu as deschide asa matinal acasa sa verific daca acolo sunt datele la zi.

FLo1
#StarMember
@Viocat: În cazul tău, înseamnă că ”urgența” poate aștepta până vei putea să te regăsești în fața unui PC. Oricum, așa ”de matinal” (cum spuneai) nu este nici măcar Orange. Deci cu răbdare, pentru că ”dureazăăăă....”(vorba unei reclame....)

DanielaH
Moderator
@OanaCarina, s-a rezolvat problema? Poți vizualiza acum detaliile de convorbiri?

Vladvaga
Junior entuziast
Da, sunt si eu curios cum s-a rezolvat problema.

OanaCarina
Junior
Da,s-a rezolvat.Probabil a fost o problemă tehnica.