anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Minute fidelizare disparute

Cmd
Începător
Buna,
Am si eu un abonament de 20 de ani
Pana luna trecuta am primit 70 min de fidelizare ( timp de vreo 2 ani)
Luna aceasta au disparut si se pare ca nimeni de la serviciul clienti nu stie de ce.
Unul a spus ca nu se mai dau.
Altul ca ar fi totusi dar nu se mai vad in aplicatia my orange
Altul ca sunt dar doar 35
Altul ca nu mai beneficiez de nimic pt ca a expirat perioada contractuala
Altul ca nu mai exista abonamentul acesta
Am sunat de mai multe ori si de fiecare data alt raspuns
A mai patit cineva sa ii fie retrase bonusurile de vechime?
25 Răspunsuri 25

Cmd
Începător
Multumesc tuturor pt raspunsuri. Au fost gasite minutele . Am fost contactat de o domnisoara draguta de la Orange care a gasit problema. A spus mi-au fost realocate minutele si ca ar trebui sa le pot utiliza in max 48 ore. Se pare ca a fost o eroare de soft din sept. 2020 cand am vrut sa schimb abonamentul dar am revenit la cel vechi. Am revenit la abonamentul vechi dar nu si minutele. Fiind plecat din tara nu am observat decat acum. Ar trebui sa le primesc pana maine. O zi faina tuturor.

DanielaH
Moderator
@Cmd, ne bucurăm că s-a rezolvat și îți mulțumim pentru feedback. Te mai așteptăm în Comunitate.

Cmd
Începător
M-am bucurat prea repede. Am primit minutele dar nu mai sunt nationale, acum sunt doar Orange 🙂

Vio73
#StarMember
Dacă ți-au spus că e în regulă. contactează-i din nou și spune-le că ,,s-a terminat minunea".

FaraUnID
Campion certificat
Pe princiupiul: Nu era vorba despre o mașină, ci de o bicicletă și nu i s-a dat, ci i s-a luat!

DanielaH
Moderator
@Cmd, colega mea ți-a realocat exact același pachet de beneficii/ minute pe care l-ai avut înainte de schimbarea și apoi anularea ofertei din septembrie. Poți verifica acest lucru pe oricare din facturile mai vechi.

Cmd
Începător
iar eu acum am ramase: 1min din 57 min nationale si 100 min Orange (cele primite acum) . Nu mai inteleg nimic. Daca nu am avut min nationale de unde cele 57?

DanielaH
Moderator
@Cmd, tu ai avut și ai în continuare un abonament cu minute naționale reportabile (în limita pachetului). În plus, ai și un beneficiu de 100 minute în rețeaua Orange (cele realocate de colega mea).

Cmd
Începător
acum m-am uitat aveti dreptate! Aveam si 100 min Orange, 100 min fix si mobil in UE si 35 min abonament

Neaplicabil
Nu ști că ești în România unde totul îi posibil și să nu mai zic ce făcea stânga nu știe dreapta.....îi ceva normal sa scoată toate cei de la Orange și să plătești tot timpul pentru tot că ei să aibă profit in ziua de azi doar aerul este liber in rest totul se plătește și încă cum.

delfinas
#StarMember
Teodor, ai citit toate comentariile? S-a rezolvat situatia, initiatorul si-a recuperat minutele "pierdute".