anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot face un abonament chiar daca nu sunt angajat?

hello777
Începător
Chiar vreau sa stiu daca as putea face abonament la telefon, configurez cu platile la zi peste tot, dar nu lucrez.
1 Soluţie acceptată‚

Anonim
Neaplicabil
Atata timp cat ai o conduita corecta cu furnizorul pe care-l alegi, sigur ca poti. In functie de situatie, se poate sa fii nevoit sa platesti o garantie care-ti va fi returnata dupa o anumita perioada de timp. Poti merge intr-un shop sau, daca doresti, poti achizitiona chiar si online abonamentul dorit, direct de pe site-ul Orange. Sa ai la indemana buletinul si sa trimiti o poza a acestuia cand e solicitat, in urma comenzii tale, logat in contul Orange pe care il poti crea oricand, daca nu ai deja unul.

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

Anonim
Neaplicabil
Atata timp cat ai o conduita corecta cu furnizorul pe care-l alegi, sigur ca poti. In functie de situatie, se poate sa fii nevoit sa platesti o garantie care-ti va fi returnata dupa o anumita perioada de timp. Poti merge intr-un shop sau, daca doresti, poti achizitiona chiar si online abonamentul dorit, direct de pe site-ul Orange. Sa ai la indemana buletinul si sa trimiti o poza a acestuia cand e solicitat, in urma comenzii tale, logat in contul Orange pe care il poti crea oricand, daca nu ai deja unul.

svetalex
Senior certificat
Din câte știu eu, nu este o condiție aceea de a avea un loc de muncă la încheierea unui abonament. Daca doresti sa faci un abonament trebuie sa mergi intr-un magazin Orange si sa ai la tine cartea de identitate. In anumite situatii, Orange poate solicita documente suplimentare, cum ar fi o factura de utilitati.Documentele trebuie prezentate în original. In magazin operatorii iti vor prezenta abonamentele si mobilele si in functie de preferinte tale veti alege ce ti se potriveste. Sursa https://www.orange.ro/help/ce-acte-sunt-necesare-pentru-a-ncheia-un-abonament-nou-la-orange-162 Dacă vrei să îți faci un abonament online fără perioadă contractuală, poți opta pentru YOXO https://www.yoxo.ro/abonament/