anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

PlayStation 5 abonament

Vasi21037
Junior

Se poate achiziționa PlayStation 5 la prelungire abonament ? 

1 Soluţie acceptată‚

Se poate, dar va trebui sa adaugi pe cont un pachet Orange Love( Internet fix + TV ), pentru a face acest lucru trebuie sa mergi in magazin, mai multe detalii găsești aici: https://www.orange.ro/love/produse-recomandate/

Iți recomand sa citești tot ce găsești pe pagina de mai sus iar daca mai ai întrebări poți reveni aici pentru mai multe detalii.

Ai si opțiunea de a cere sa fi sunat sau de a suna tu la numărul 021 9890 pentru o oferta personalizata de luni pana vineri intre orele 09:00-18:00.

Vizualizare soluţie în postul original

17 Răspunsuri 17

delfinas
#StarMember

Vasi, bun venit in Comunitate!!!

Daca ai abonament de voce, poti achiztiona la un pret redus,  la prelungire de contract, telefoane si tablete.

PS5 poti lua si fara sa prelungesti abonamentul, important e sa  (mai) gasesti consola pe stoc.

 

In concluzie, se poate sau nu ? 

Daca va reveni in stoc, vei putea cumpara consola (si) fara sa-ti prelungesti abonamentul. Vei putea folosi punctele OTY, dar nu se vor tripla, chiar daca vei cumpara PS5 online.

RafaHelper
#StarMember

Salut @Vasi21037

Tu vrei sa il achiziționezi cu o reducere, in rate sau vrei sa plătești toata suma? In funcție de ce iți dorești sunt mai multe variante de achiziție ce au mai multe condiții. Ne poți da mai multe detalii despre modul de achiziție dorit?

Luna aceasta imi expira perioada minima contractuala de 24 de luni in care am avut un abonament cu iPhone 12 si as vrea sa reînnoiesc abonamentul cu un ps5, de exemplu sa plătesc 1xx lei pe luna timp de 24 de luni 

In rate, pe factura Orange, din magazinul online, nu poti lua PS5, poti doar sa cumperi cu card de credit sau in 4 rate cu Oney, cu orice card de debit.

Detalii ONEY: https://www.orange.ro/plata-oney/

Se poate, dar va trebui sa adaugi pe cont un pachet Orange Love( Internet fix + TV ), pentru a face acest lucru trebuie sa mergi in magazin, mai multe detalii găsești aici: https://www.orange.ro/love/produse-recomandate/

Iți recomand sa citești tot ce găsești pe pagina de mai sus iar daca mai ai întrebări poți reveni aici pentru mai multe detalii.

Ai si opțiunea de a cere sa fi sunat sau de a suna tu la numărul 021 9890 pentru o oferta personalizata de luni pana vineri intre orele 09:00-18:00.

Salut as dori o informație acum 3,4 luni cred tata a băgat fibra+tv si acum am vazut oferta cu ps5 si as dori sa stiu pot sa mai scot ps5 in rate ca am vazut ca e 10euro pe luna

Oferta  e pt noile contracte, nu cred ca se aplica retroactiv.

Si daca as dori sa scot un ps5 in rate la momentu actual am factura 90-100 de lei si as dori sa scot un ps5 in rate as putea sa scot? Si cat ar fi toată suma?

Noi suntem clienti Orange, nu putem sa-ti dam aseamenea detalii. Urmeaza indicatiile date de RafaHelper si ia contact direct cu cei de la Orange.

As dor sa stiu dacă am deja fibra+tv mai pot scoate ps5 in rate?

Repet, suna direct la Orange pentru detalii. Noi nu putem să te ajutăm, suntem clienți, ca și tine. Teoretic, oferta e valabilă pt contracte noi, nu pt cele deja încheiate, cum e al tău, dar un răspuns sigur îți poate da doar un consultant de la Orange.

Orbit
Începător

Buna. Poate ma clarifica cineva... Oferta cu PS5 se aplica si pentru abonatii care au IPTV (de la fostul telekom)? Mersi